×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Spawacz, ślusarz i mechanik poszukiwani. Huta Stalowa Wola zatrudni pracowników

  • Autor: PAP/AT
  • 24 paź 2019 17:19

Huta Stalowa Wola do końca 2019 r. roku chce zatrudnić nawet 40 nowych pracowników. Poszukiwani są pracownicy na stanowiska m.in. spawacz, automatyk, ślusarz - mechanik, frezer i tokarz. Potrzebni są również pracownicy w działach: BHP, konstrukcyjnym, kontroli jakości, IT oraz biurze bezpieczeństwa gospodarczego i zarządzania projektami.

Spawacz, ślusarz i mechanik poszukiwani. Huta Stalowa Wola zatrudni pracowników
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Jak poinformowała rzeczniczka prasowa HSW Jowita Jajdelska, zakład coraz bardziej robotyzuje produkcję i rozwija park maszynowy.

"Wszystko po to, żeby zwiększyć moce produkcyjne HSW, a w ten sposób zwiększyć wydajność zakładu i jeszcze bardziej podnieść jakość produktów. Działaniem komplementarnym do tych projektów jest rekrutacja najlepszych specjalistów w branży, którzy wniosą do Huty nową jakość" - podkreśliła.

Jajdelska przypomniała, że HSW zakończyła rozbudowę i modernizację lufowni. Kolejną inwestycją było wybudowanie nowego obiektu produkcyjnego o powierzchni 3,5 tys. mkw. Znalazły się w nim m.in. zrobotyzowane stanowiska spawalnicze, a także jedna z największych w Polsce frezarek bramowych z przejezdnym stołem i laboratorium badań RTG z komorą do prześwietleń wielkogabarytowych konstrukcji spawanych.

Rzeczniczka zaznaczyła, że trwa również systematyczny zakup nowych, specjalistycznych obrabiarek numerycznych.

Czytaj też: Inżynier elektryk i spawacz na liście deficytowych zawodów

"Spółka obecnie prowadzi kilka projektów inwestycyjnych, związanych z modernizacją i rozwojem infrastruktury przemysłowej. Trwa proces robotyzacji technologii spawania i w tym zakresie implementujemy najnowocześniejszą na świecie technologię automatycznego spawania korpusów i podwozi dla pojazdów bojowych" - wyliczyła Jajdelska.

Nowe inwestycje, jak podkreśliła rzecznika, powodują, że potrzebni są specjaliści. "Już w tym roku czekamy na osoby chętne do podjęcia zatrudnienia. Chcemy zatrudnić nawet 40 osób w różnych specjalnościach produkcyjnych i korporacyjnych" - powiedziała.

Poszukiwani są pracownicy na stanowiska: spawacz, automatyk, elektronik z uprawnieniami elektrycznymi, ślusarz - mechanik, frezer OSN, frezer, tokarz OSN, wytaczarz OSN. Potrzebni są również pracownicy w działach: BHP, konstrukcyjnym, kontroli jakości, IT oraz biurze bezpieczeństwa gospodarczego i zarządzania projektami.

HSW jest jednym z największych w kraju producentów sprzętu dla wojska. Należy do Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Spawacz, ślusarz i mechanik poszukiwani. Huta Stalowa Wola zatrudni pracowników

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA