Software made in Poland. Bracia Gurgulowie zatrudniają

Polska firma PGS Software, założona przez braci Gurgulów, rozpoczęła rekrutację do oddziału firmy w Gdańsku – w najbliższym czasie zamierza zatrudnić ok. 100 programistów oraz specjalistów IT.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Software made in Poland. Bracia Gurgulowie zatrudniają

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

9 wrz 2014 11:35


Firma PGS Software zajmuje się tworzeniem nowoczesnych aplikacji wykorzystywanych w różnych branżach m.in. finansowej, e-commerce czy social media. Zatrudnia ponad 300 specjalistów w kilku miastach i posiada oficjalne przedstawicielstwo w Londynie. Realizując różnorodne projekty we współpracy z klientami z całego świata, umożliwia pracownikom zdobycie szerokiego doświadczenia.

Czytaj też: Programiści wciąż najbardziej poszukiwani w branży IT

Założyciele firmy, bracia Gurgulowie, lubią podkreślać, że w przeciwieństwie do wielu przedsiębiorstw zajmujących się outsourcingiem IT, ich firma nie jest wypożyczalnią ludzi.

- Przeważnie wykonujemy całe informatyczne projekty. Zaczynamy od analizy potrzeb biznesowych i projektowania, a kończymy na designie, grafice, testowaniu - mówi Paweł Gurgul, dyrektor zarządzający PGS Software.

Czytaj też: Sopocka spółka IT płaci swoim ludziom za... pedałowanie

Trójmiasto jest kolejnym ważnym punktem w planach rozwojowych firmy. Gdański oddział firmy będzie poszukiwał specjalistów, oferując pracę z wykorzystaniem najnowszych metodologii, technologii, frameworków, narzędzi do tworzenia oprogramowania oraz aplikacji webowych i mobilnych. Bezpośrednie kontakty z klientami pozwolą pracownikom aktywnie wykorzystywać język angielski.

W portfolio PGS Software, liczącym około 860 zakończonych projektów, znaleźć można duże platformy e-commerce oraz ERP, ale i serwis dla DJ’ów, eksperymentalną sieć społecznościową czy algorytm do wykrywania bąbelków powietrza wewnątrz turbin elektrowni wiatrowych. Jest też seria bajek na urządzenia mobilne, które przez długi czas okupowały pierwsze miejsca w polskim App Store.

Pracownicy mają okazję sprawdzić się w dużych i małych zespołach oraz krótkich i długich projektach dla firm z całego świata działających niemal we wszystkich branżach.

Software prosto z Polski

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.