SMT Software potrzebuje 100 informatyków

Specjalizująca się w outsourcingu kadr IT wrocławska firma SMT Software, rekrutuje 100 osób do swojego krakowskiego oddziału.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

SMT Software potrzebuje 100 informatyków

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

7 lut 2014 13:47


Kandydaci, którzy dołączą do zespołu SMT Software w Krakowie będą mogli liczyć na pracę dla najbardziej znanych marek z takich branż jak bankowość, ubezpieczenia, leasing, transport, przemysł, telekomunikacja i rozrywka.

Poszukiwani są zarówno doświadczeni specjaliści IT, jak i studenci ostatnich lat studiów. Powiększenie krakowskiego zespołu firmy zbiegło się również w czasie z podpisaną w połowie stycznia umową z urzędem miasta Kraków na świadczenie usług IT.

Kontrakt dotyczy kontynuacji budowy i wdrożenia Systemu Elektronicznych Usług Publicznych (SEUP), który umożliwi mieszkańcom Krakowa załatwianie większości spraw urzędowych przez internet. Pomoże również w codziennych obowiązkach pracownikom urzędu miasta oraz innym jednostkom organizacyjnym gminy.

SMT Software oferuje własne rozwiązania IT wspierające procesy zarządzania, sprzedaży, budżetowania, raportów i analiz, marketingu oraz obsługi klienta. Specjalizuje się w outsourcingu kadr IT, zarówno dedykowanych zespołów stanowiących trzon działalności IT klienta, jak i outsourcingu pojedynczych specjalistów.

Firma działa na rynku od 2002 r. w siedmu miastach Polski. Ma również swoje oddziały zagraniczne: w Wielkiej Brytanii, Holandii i Francji. Obecnie zatrudnia 500 specjalistów IT.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

4 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

wojtas 2014-10-28 14:50:08

projektów jest dużo także każdy może się wykazać i sprawdzić, a przy tym poszerzyć swoje umiejętności. Naprawdę jest co robić, a atmosfera temu sprzyja co według mnie jest podstawą sukcesu. Poza tym wynagrodzenie jest wysokie, socjal gwarantowany :) w wielkim skrócie: polecam

Infor 2014-09-09 11:43:41

Bardzo fajna firma, polecam tym, którzy chcą związać swoją karierę z IT! Wiem, bo sam pracowałem i dobrze wspominam.

Morfeus 2014-06-23 15:32:34

Od miesiąca jestem dumnym pracownikiem SMT. Muszę przyznać, że marzenia się spełniają. :)