Skanska w trakcie kampanii wizerunkowej: Tytuł Firma dla Inżyniera po raz ósmy

Skanska realizuje w Polsce kampanię wizerunkową. Do jej adresatów należą otoczenie rynkowe i biznesowe, a także potencjalni pracownicy, w których poszukiwaniu firma nie ustaje.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Skanska w trakcie kampanii wizerunkowej: Tytuł Firma dla Inżyniera po raz ósmy

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

16 gru 2015 14:30


Skanska to największa firma budowlano-deweloperska w Polsce zarówno pod względem liczby zatrudnionych, jak i przychodów oraz rentowności. Działa w kluczowych obszarach rynku i zatrudnia ponad 7,7 tysiąca pracowników w całym kraju.

Za planowanie kampanii wizerunkowej, zakup mediów oraz egzekucję odpowiada dom mediowy UM (Universal McCann). Działania potrwają do 19 grudnia 2015 roku. Adresatami działań jest otoczenie rynkowe i biznesowe, a także potencjalni pracownicy.

Spółka intensywnie poszukuje pracowników, zatrudniając średnio od kilkudziesięciu do 100 osób miesięcznie. Najbardziej intensywne pod względem wzrostu zatrudnienia były miesiące wiosenne – marzec i kwiecień, kiedy zatrudnionych zostało ponad 250 osób. W pierwszym półroczu 2015 r. firma przyjęła 570 nowych pracowników, plan do końca roku zakładał 400 kolejnych.

- Aktywnie poszukujemy specjalistów z uprawnieniami, nie tylko w obszarze budownictwa ogólnego, drogowego i mostowego. Obecnie szukamy np. specjalistów w branży elektrycznej: menadżerów projektów, kierowników robót, inżynierów i majstrów z doświadczeniem w wykonawstwie oraz realizacji sieci wewnętrznych i zewnętrznych. W całej Polsce chcemy zatrudnić kilkadziesiąt takich osób - mówi Katarzyna Skorupka-Podziewska, dyrektor ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Skanska.

- Oferujemy pracę również w obszarach wspierających biznes - szeroko rozumianych finansów i HR, informatycznych systemów biznesowych np. analityków. Jak co roku mamy ciekawą ofertę dla młodych inżynierów, którzy po odbyciu praktyk i uzyskaniu pozytywnej rekomendacji mogą dalej rozwijać się i zdobywać doświadczenie w firmie - dodaje.

Skanska może pochwalić się 128-letnim doświadczeniem na arenie międzynarodowej i ponad 40-letnim na polskim rynku. W tym roku już po raz ósmy z rzędu zajęła pierwsze miejsce w rankingu Firma dla Inżyniera. Otrzymała także po raz szósty tytuł „Most Attractive Employer” w kategorii „Inżynieria” w badaniu przeprowadzonym przez firmę Universum.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.