Sieć Empików się rozrasta

Empik przekroczył liczbę 200 sklepów w całej Polsce. W samym tylko kwietniu sieć wzbogaciła się o salony w Turku, Wodzisławiu Śląskim i w Krakowie. - Do końca 2014 roku zaplanowaliśmy uruchomienie około 15 nowych Empików - mówi Olaf Szymanowski, prezes Empiku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sieć Empików się rozrasta

PODZIEL SIĘ


Autor: DlaHandlu.pl

dlahandlu.pl

28 kwi 2014 19:28


- Będą to salony zarówno w dużych aglomeracjach (Warszawa, Kraków), jak i w mniejszych miastach, w których do tej pory nie było Empiku (tj. Mława, Brodnica, Grójec czy Kutno) - wylicza Szymanowski.

Od początku 2014 roku Empik otworzył już 6 salonów o średniej powierzchni 250 mkw. Są wśród nich sklepy w formacie Express. - Sklepy w tym koncepcie mają mniejszą powierzchnię niż tradycyjne salony Empiku (od 100 do 200 m2).

Dotychczas zostało otwartych 8 sklepów w formacie Empik Express. - Po roku od uruchomienia tego konceptu oceniamy, że został on bardzo dobrze przyjęty przez klientów. Do końca 2014 roku planowane jest otwarcie kolejnych kilku salonów w tym modelu.

W najbliższych miesiącach zostanie otwarty na Empik na dworcu Warszawa Centralna oraz wrocławskim dworcu PKP. Do końca 2014 roku sieć Empik będzie obejmować min. 215 salonów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.