Setka księgowych potrzebna w Katowicach

W uruchomionym w ubiegłym roku Śląskim Centrum Księgowym, Tax Care chce zatrudnić 100 osób. Jest to jedna z największych ofert zatrudnienia, jaką stworzyła branża finansowa w ostatnich latach w aglomeracji katowickiej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Setka księgowych potrzebna w Katowicach

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

21 mar 2014 9:54


- Poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w księgowości oraz w obsłudze kadrowo-płacowej - mówi Anita Grabarz, menedżer zespołu księgowego w Katowicach.

Firma chciałaby pozyskać doświadczonych księgowych oraz specjalistów ds. płac i zatrudnienia, ale też absolwentów takich kierunków, jak finanse i rachunkowość czy prawo. Jest również gotowa przygotować do pracy studentów.

- Nie oferujemy śmieciówek. Po okresie próbnym proponujemy umowę o pracę, w pełni oskładkowaną. Pracownicy firmy korzystają także z prywatnej opieki medycznej oraz innych benefitów. Firma prowadzi też bardzo rozbudowane programy szkoleniowe - zapewnia menedżer z Tax Care.

Na tym nie koniec. W odróżnieniu od małych biur księgowych, Tax Care jest firmą, która dużo inwestuje w technologie, a to przekłada się również na komfort pracy księgowych. W 2013 r. zostało wdrożone innowacyjne narzędzie polegające na elektronicznym przetwarzaniu danych z dokumentów księgowych. Narzędzie to nie tylko ogranicza czas, jaki księgowe muszą poświęcać na wypełnianie dokumentów, ale też podnosi bezpieczeństwo obsługi księgowej.

- Stawiamy na wiedzę i kompetencje, a nie na przepisywanie danych - podsumowuje Anita Grabarz. Kandydaci do pracy w Tax Care, w zależności od posiadanych predyspozycji, mają możliwość wyboru jednej z dwóch ścieżek kariery - albo pracę typowo biurową, polegającą na księgowaniu, albo pracę bezpośrednio z klientami firmy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.