PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Schneider Electric zatrudni 2500 specjalistów do wsparcia dekarbonizacji

  • km
  • 14 lip 2022 14:15

Schneider Electric, wspierający firmy w zakresie cyfrowej transformacji zarządzania energią i automatyki, rozpoczyna rekrutację 2500 specjalistów usług serwisowych na całym świecie.

Schneider Electric zatrudni 2500 specjalistów do wsparcia dekarbonizacji
Zatrudnieni specjaliści będą wykorzystywać możliwości Internetu rzeczy (IoT) i platformy technologicznej EcoStruxure (fot. Pixabay)
REKLAMA

Z najnowszego raportu  Międzyrządowego Zespołu ds. Zmian Klimatu wynika, że szczyt emisji gazów cieplarnianych może wystąpić jedynie do 2025 roku, tak by świat miał jeszcze szansę ograniczyć przyszłe ocieplenie do 1,5°C powyżej poziomu sprzed epoki przemysłu. Według raportu, aby osiągnąć ten cel, konieczne są zmiany na poziomie gospodarki i właśnie przemysłu. Bardziej elektryczny i cyfrowy świat ma przy tym kluczowe znaczenie dla zrównoważonej i odpornej przyszłości. Rozwijająca się gospodarka ekologiczna musi to umożliwić, promując zrównoważone i cyrkularne podejście.

W związku z tym Schneider Electric planuje zatrudnić 2500 specjalistek i specjalistów na stanowiska field service expert. Poprzez bliską współpracę z klientami firmy każda osoba w na tym stanowisku będzie mieć wpływ na zrównoważony rozwój firmy i aktywne zarządzanie energią, ponieważ przedsiębiorstwa na całym świecie przyczyniają się do realizacji celów klimatycznych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zobacz: Mamy plagę bylejakości CV. "Na 20 zgłoszeń oczekiwania spełnia jedno"

Zatrudnieni specjaliści będą wykorzystywać możliwości Internetu rzeczy (IoT) i platformy technologicznej EcoStruxure do digitalizacji i dekarbonizacji obiektów. Będą też udzielać porad w zakresie strategii zrównoważonego rozwoju, zaopatrzenia w energię, bezpieczeństwa (w tym bezpieczeństwa cybernetycznego) i wydajności.

Będą współpracować z klientami w zakresie projektowania i wdrażania strategii zarządzania energią i gospodarki o obiegu zamkniętym, zapewniania wydajności w obiektach oraz utrzymywania pozytywnych wyników w czasie.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Schneider Electric zatrudni 2500 specjalistów do wsparcia dekarbonizacji

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA