Ruszyły zapisy na Silesia HR Trends 2016

24 listopada 2016 r. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach zamieni się w forum rynku pracy. Podczas konferencji Silesia HR Trends organizowanej przez Grupę PTWP oraz PulsHR.pl spotkają się przedstawiciele biznesu, nauki, dyrektorzy HR, liderzy przyszłości, pracodawcy i pracownicy. Na stronie projektu właśnie ruszyły zapisy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ruszyły zapisy na Silesia HR Trends 2016

PODZIEL SIĘ


Autor: PulsHR.pl

www.pulshr.pl

7 paź 2016 15:31


Silesia HR Trends to największe i najważniejsze wydarzenie dedykowane śląskiemu rynkowi pracy.  To już druga edycja forum wymiany poglądów i doświadczeń z zakresu szeroko rozumianego zarządzania zasobami ludzkimi, które odbędzie się 24 listopada w Katowicach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Od dziś można się zapisać - tutaj.

Formuła wydarzenia składa się z dwóch zazębiających się części: konferencji, podczas której omawiane będą kluczowe zagadnienia związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz targów pracy, które zgromadzą tysiące młodych osób zainteresowanych rozwojem swojej kariery zawodowej. Wydarzeniami towarzyszącymi będą: spotkanie młodych liderów w ramach projektu EEC Liderzy przyszłości oraz wręczenie nagród dla TOP Pracodawców w województwa śląskiego.

Konferencja Silesia HR Trends

W ramach zaplanowanych 12 sesji tematycznych ponad 500 osób debatować będzie o rozwoju osobistym, potencjale regionalnego rynku pracy i topowych zagadnieniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Będziemy rozmawiać m.in. o roli państwa, pracodawców i samorządów w rozwoju szkolnictwa zawodowego, nowoczesnych narzędziach rekrutacyjnych, deficytowych zawodach, wyzwaniach w sektorze SSC/BPO, rynku pracy na Śląsku oraz wielopokoleniowym zarządzaniu. Szczegółową agendę możecie pobrać na specjalnie utworzonej z tej okazji stronie internetowej - Silesiahr.pl

Targi Pracy i Kariery

Wydarzenie Silesia HR Trends uzupełnią wielopłaszczyznowe targi pracy oraz rozwoju osobistego. Targi pracy wypełnią: oferty pracy największych pracodawców w regionie, spotkania z ekspertami, prezentacje firm, warsztaty oraz możliwość aplikowania na różne stanowiska pracy już podczas wydarzenia. Projekt realizowany przy współpracy z Gazetą Wyborczą, Gazetą Praca oraz serwisem Goldenline.pl.

EEC Liderzy Przyszłości

Silesia HR Trends 2016 to także platforma dialogu z młodym pokoleniem – studentami, którzy wkraczają na rynek pracy. Wydarzenie zostanie rozszerzone o działania towarzyszące, takie jak projekt EEC – Liderzy Przyszłości (EEC – Leaders of Tomorrow). Zadaniem projektu jest kreowanie i promowanie aktywnej postawy obywatelskiej oraz zwiększenie zaangażowania młodych osób w życie publiczne. Formuła wykładów otwartych zakłada wystąpienia prelegentów oraz sesje pytań uczestników. Zaproszeni są studenci wszystkich studiów stacjonarnych, wieczorowych i zaocznych, zarówno uczelni państwowych, jak i prywatnych.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.