×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Ruszyła kampania rekrutacyjna Randstad. Na celowniku łowcy kontraktów

  • Justyna Koc
    jk
  • 9 lut 2016 14:59

W pierwszej odsłonie kampanii rekrutacyjno-wizerunkowej, agencja Randstad sprzedawała oferty pracy na Allegro oraz zachęcała studentów do udziału w akcji za pomocą luster. Czym zaskoczy kandydatów tym razem?

Ruszyła kampania rekrutacyjna Randstad. Na celowniku łowcy kontraktów
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Wraz z początkiem lutego wystartowała druga odsłona kampanii rekrutacyjno-wizerunkowej agencji zatrudnienia Randstad pod hasłem „Kariera bez dylematów”. Kierowana jest do handlowców dotychczas niezwiązanych zawodowo z branżą rekrutacyjną.

Z jednej strony jej celem jest pokazanie możliwości rozwojowych oferowanych przez firmę, a z drugiej - zachęcenie osób rozwijających się w obszarze sprzedaży do podjęcia wyzwań zawodowych w branży rekrutacyjnej.

- Hasło przewodnie kampanii „Kariera bez dylematów. W Randstad nie musisz wybierać” nawiązuje do możliwości postawienia na obszar, w którym kandydat będzie spełniał się zawodowo, z korzyścią dla wszystkich zainteresowanych stron. W ramach struktury naszej firmy umożliwiamy rozwój na stanowisku łączącym kompetencje rekrutera i sprzedawcy usług HR – wyjaśnia Justyna Sławik, menedżer działu rekrutacji w Randstad.

Przykuć uwagę handlowców

W ramach akcji Randstad podejmuje niestandardowe działania. Przykładowo na jednym z portali pracy potencjalni kandydaci mogą znaleźć nietypowe ogłoszenie pod nazwą "łowca kontraktów".

- Chcemy w ten sposób zwrócić uwagę handlowców i zaciekawić potencjalnych kandydatów naszą ofertą – komentuje Justyna Sławik.

W pierwszej odsłonie kampanii, w celu dotarcia do handlowców i potencjalnych kandydatów, firma zorganizowała m.in. akcję z wykorzystaniem serwisu Allegro. W ramach aukcji użytkownik mógł zakupić „magiczny wizytownik mistrza sprzedaży”, wewnątrz którego znajdowała się wizytówka zachęcająca do przesłania swojego CV do Randstad.

Firma budowała także świadomość marki na wybranych warszawskich uczelniach. Do przekazania komunikatu o możliwości podjęcia pracy w Randstad wykorzystany został niestandardowy nośnik w postaci luster. Filmik z akcji poniżej.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Ruszyła kampania rekrutacyjna Randstad. Na celowniku łowcy kontraktów

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • da 2016-02-13 10:41:07

    żałosna akcja...tak samo zresztą jak i te wszystkie agencje

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA