Rossmann zatrudni kilkudziesięciu pracowników w łódzkim centrum logistycznym

Rossmann zamierza zwiększyć zatrudnienie w Łodzi i przygotował kilkadziesiąt nowych miejsc pracy w głównym centrum dystrybucyjnym przy ul. św. Teresy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rossmann zatrudni kilkudziesięciu pracowników w łódzkim centrum logistycznym

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

3 lip 2015 20:40


Rossmann to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się firm na polskim rynku. Rok do roku firma otwiera ok 150 nowych sklepów.

– Nasz łódzki magazyn liczy 50 tys. metrów kwadratowych. W związku z dynamicznym rozwojem tworzymy nowe miejsca pracy. Oferta skierowana jest do osób, które są uczciwe i gotowe do pracy fizycznej. Zatrudnienie w Rossmannie daje poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Praca u nas to także doskonałe zabezpieczenie socjalne dla pracowników i ich rodzin – wylicza Tomasz Cieślak, p.o. rzecznika prasowego Rossmann SDP.

Czytaj też: Rossmann: Piękne pracownice modelkami w firmowym kalendarzu

Umowa o pracę, szkolenia, dofinansowanie do posiłków, prywatna opieka medyczna, wyjazdy wakacyjne rodzin, Karta Multisport, a także możliwość rozwijania własnych pasji poprzez uczestnictwo w funkcjonującej w firmie grupie miłośników aktywnego spędzania czasu wolnego "Pozytywnie Zakręconych" - to tylko część wsparcia socjalnego dla pracowników centrum logistycznego.

– Praca w naszym magazynie to także doskonała okazja do poznania nowoczesnych technologii i rozwiązań stosowanych w logistyce. Zdobyte doświadczenie to niewątpliwie duży atut dla osób wiążących swoją przyszłość właśnie z tą branżą ale także dla tych, które jeszcze poszukują swojej drogi zawodowej – mówi Cieślak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.