"Rodzina i praca - to się opłaca". MRPiPS rekrutuje pracowników do nowego projektu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, a dokładnie departament analiz ekonomicznych i prognoz, poszukuje koordynatora i asystentki projektu "Rodzina i praca - to się opłaca" oraz asystenta ds. finansowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

"Rodzina i praca - to się opłaca". MRPiPS rekrutuje pracowników do nowego projektu

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

4 sty 2016 12:28


Projekt "Rodzina i praca - to się opłaca" dotyczy godzenia ról zawodowych i rodzinnych przez pracowników, przybliżenia pracodawcom i pracownikom wiedzy na temat elastycznych form zatrudnienia, stworzenia klimatu sprzyjającego rodzinie, w tym przede wszystkim w zakresie zwiększenia wykorzystania instrumentów ułatwiających godzenie ról zawodowych i rodzinnych.

Projekt obejmuje: wdrażanie mechanizmów godzenia ról w polskich firmach (studia 30 przypadków); opracowanie platformy dotyczącej mechanizmów ułatwiających rodzicom godzenie ról; a także upowszechnianie wiedzy o możliwościach zastosowania mechanizmów godzenia ról w firmach oraz o narzędziach wypracowanych w ramach projektu.

Realizacja projektu rozpocznie się w lutym 2016 r. i zakończy w czerwcu 2017 r. Aplikacje na stanowisko koordynatora, asystentki, a także asystenta ds. finansowych można składać do 10 stycznia 2016 r. Osoby zaangażowane w projekt będą zatrudnione w oparciu o umowy cywilnoprawne. W przypadku asystenta i koordynatora ds. projektu, tygodniowy czas pracy wyniesie 30 godzin, natomiast w przypadku asystenta do spraw finansowych - 15.

Projekt „Rodzina i praca-to się opłaca!” realizowany jest w ramach Programu Prawa, Równość i Obywatelstwo (2014-2020), współfinansowanego przez Komisję Europejską,

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.