×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Relativity chce powiększyć zatrudnienie w Krakowie do 100 osób

 • Autor: PAP/JS
 • 10 sty 2018 18:13

Do 100 osób chce w tym roku powiększyć zatrudnienie w Krakowie międzynarodowa firma Relativity specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania wykorzystywanego przez sektor prawny.

Relativity chce powiększyć zatrudnienie w Krakowie do 100 osób
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Firma ma swoją siedzibę w Chicago, a od września 2015 r. działa w Krakowie. Właśnie przeprowadziła się do nowego biura nieopodal Ronda Grzegórzeckiego, w którym pracuje obecnie 47 programistów.

"Chcemy rozszerzać działalności naszego centrum innowacji produktowych w Polsce. Do końca tego roku planujemy zwiększenie zatrudnienia w Krakowie do stu osób. Poszukujemy programistów nie tylko zdolnych, ale przede wszystkim zaangażowanych w proces tworzenia nowych produktów. Wybraliśmy Kraków ze względu na niezwykle aktywną społeczność technologiczną i unikalne zagłębie talentów" - mówił Andrew Sieja, założyciel i dyrektor generalny Relativity.

Sztandarowym produktem firmy jest platforma służąca do analizy dużej ilości danych i efektywnego wyszukiwania informacji, które mogą być przydatne w procesach cywilnych lub karnych.

Jak poinformowali przedstawiciele Relativity, ich platforma jest wykorzystywana przez ponad 13 tys. organizacji w 43 krajach - w chmurze, lokalnie lub w obu miejscach jednocześnie - do zarządzania dużymi ilościami danych i szybkiego identyfikowania kluczowych problemów podczas sporów sądowych, dochodzeń wewnętrznych i projektów zgodności.

Platforma umożliwia programistom projektowanie, tworzenie i integrowanie aplikacji, które rozszerzają jej funkcjonalność i są przydatne dla jej użytkowników. "Najważniejszą naszą inicjatywą jest obecnie przejście do rozwiązań oferowanych w chmurze+ - mówił Tomasz Gajek, szef centrum innowacji Relativity w Krakowie. "Budując rozwiązania, które umożliwiają załadowanie do chmury dużej liczby danych, nie możemy pozwolić sobie na zgubienia nawet jednego dokumentu, bo każdy jest krytycznie ważny i może się okazać dla naszego klienta kluczowy" - podkreślił.

Wśród użytkowników Relativity jest m.in. Departament Sprawiedliwości USA, a także ponad 73 przedsiębiorstw z rankingu Fortune 100, z których niektóre mają swoje przedstawicielstwa w Europie i w Polsce. Jak podała firma około 20 proc. użytkowników tworzonych przez nią rozwiązań stanowią w tej chwili europejscy klienci.

Relativity zatrudnia w sumie ponad 800 pracowników. Poza Chicago i Krakowem, gdzie pracują inżynierowie i programiści, ma swoje biura w Londynie, Hong Kongu i Melbourne.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (4)

Do artykułu: Relativity chce powiększyć zatrudnienie w Krakowie do 100 osób

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • Marcin 2018-01-24 10:33:46

  Cześć Zenonie vel Marcinie. W ABB już Ci lepiej?

 • Zenon 2018-01-16 20:27:27

  Relativity to dawna kCura. Firma jest na bakier z regulacjami polskiego prawa pracy. Wymusza cyklicznie prace 24/7 przez caly tydzien bez przerwy nawet na weekend. Z tego co mi mowiono to nawet nie placi za nadgodziny zgodnie z prawem pracy. Dziwnym zbiegiem okolicznosci w kilku mediach, w tm samym czasie pojawil sie ten sam tekst... Firma na sile chce sie wypromowac bo zatrudnienie idzie im bardzo ciezko. W Krakowie szanujacy sie programisci nie pojda pracowac do nieuczciwego pracodawcy.

 • @Jan Śpica 2018-01-12 16:14:20

  hahaha; dobre.

 • Jan Śpica 2018-01-12 10:09:40

  Dzień Dobry/Dobry Wieczur Nie Przejmujcie sie pisaniem Jestem Samoukiem nie uczyłem sie i musiałem do Szkoły iś Czy Muj Życiowy Cel Osiogniecia Powiedzie sie Jestem Prywatnym Wynalascom Muj Cel to Uleprzyć Świat jak Najlepiej Mam i Bende miał Pomysły Patenty Niemam Piniedzy na Ochrone Patentu Pomysłu Niewiem Kto By Zraizował Moje Pomysły Patenty Może wy Wiecie Może to wy Nowe Miejc Pracy Bendom Mam Pomysły Patent Jeden z Patentu Pomysłu to Produkcja Papieru Specjalnego na rospałke Ognia w Piecach wiem jake to musi być mam dwie opcje Piersze Specjalny Papier drugie Podobne do Papieru Chce zaczońć Produkcje ( Nawet mam ine Pomusły Patenty coś Leprzego ) Czekam na Szypkom Odpowieć muj Mail;janspica6@gmail.com Pisze na Poważnie Można zaczońć od Małej działalności do durzej Działalności Nie Można Rospalać Hemiom Jestem Dobry i Bende Pomagał Ludziom zaczne od Bezdomnych i Skoncze na ty co majom za mało Piniedzy Nieda sie żeby ludzie Piniedzy niemieli Jest zły System trzeba to zmienić i ine Sprawy Tak niemożna Żyć Bende Całe Życie to zmieniał Wiem jak Powino być ?

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA