Rekrutacja do Wizz Air. Spotkania w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Katowicach

Wizz Air kontynuuje największą w swojej historii kampanię rekrutacyjną. W przyszłym tygodniu w czterech miastach wojewódzkich Polski odbędą się spotkania rekrutacyjne dla przyszłych członków załóg. Poszukiwani są zarówno piloci, jak i członkowie personelu pokładowego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rekrutacja do Wizz Air. Spotkania w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Katowicach

PODZIEL SIĘ


Autor: MIW

7 gru 2017 13:25


Dni Otwarte dla kandydatów na członków załógi Wizz Air odbędą się 11 grudnia w Poznaniu (Sheraton Poznań Hotel), 12 grudnia w Warszawie (Hampton by Hilton Warsaw Airport) i Gdańsku (Hampton by Hilton Gdansk Airport) oraz 15 grudnia w Katowicach (Novotel Katowice Centrum).

Obecnie załoga Wizz Air w Polsce liczy ponad 800 osób zatrudnionych w 6 bazach. Flota przewoźnika składa się z 23 samolotów typu Airbus A320 i A321.

Jak podaje Wizz Air, kandydaci, którzy pomyślnie ukończą proces rekrutacji i zostaną członkami załogi, otrzymają bezpłatnie mundur i szkolenie, a także możliwość w pracy w swoim mieście. Będą mogli też podróżować z rodziną i przyjaciółmi, korzystając ze zniżek i biletów w całej siatce połączeń WizzAir.

Akcja rekrutacyjna będzie prowadzona do końca 2018 roku w ponad 25 krajach Europy. Przewoźnik potrzebuje nowych pracowników, gdyż – jak podaje na swojej stronie internetowej – do końca roku 2024 planuje podwoić liczbę załóg (do 160).

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.