Regus otwiera biuro w Lublinie. Stworzy 90 nowych miejsc pracy

Firma Regus, dostawca elastycznych rozwiązań w zakresie miejsc pracy, otwiera oddział w Lublinie, w kompleksie biurowym Zana 39/39A.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Regus otwiera biuro w Lublinie. Stworzy 90 nowych miejsc pracy

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

11 mar 2015 12:41


- Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie działalności w Lublinie, ponieważ doceniamy potencjał biznesowy i naukowy miasta. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu nowo powstających firm, jak i międzynarodowych korporacji, otwieramy naszą 14 placówkę w Polsce, w tym 5 poza Warszawą – mówi Karolina Strokosz, dyrektor ds. rozwoju w firmie Regus.

Regus rozpocznie działalność w Lublinie pod koniec maja 2015 roku, oferując - na 750 m kw. powierzchni biurowej - 90 stanowisk pracy z recepcją i salonem Business Lounge. Wśród najemców kompleksu biurowego Zana 39/39A, składającego się z dwóch budynków, są m.in. BZWBK, TUiR Warta, ING Bank Śląski, DataArt, Deutsche Bank oraz Billennium.

Czytaj też: Cisco otwiera trzecie biuro w Krakowie

- Obserwujemy rosnące zainteresowanie firm wynajęciem powierzchni na rozwijających się rynkach biurowych takich jak Lublin. Popyt w tych miastach jest generowany przede wszystkim przez lokalne firmy zainteresowane wynajmem niewielkich powierzchni od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych – ocenia Marek Ciunowicz, dyrektor regionalny, dział reprezentacji najemcy w Knight Frank.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.