Red Sky zapłaci menedżerom za ich pomysły

Firma Red Sky chce wykorzystać wiedzę doświadczonych menedżerów. Za pomysły i pomoc chce płacić specjalistom wynagrodzenie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Red Sky zapłaci menedżerom za ich pomysły

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

29 sie 2014 13:19


Jak podaje „Puls Biznesu” Red Sky, szczecińska spółka przeznaczyła specjalną pulę pieniędzy na nietypową inwestycję. Firma chce kupować pomysły menedżerów. Dzięki temu Red Sky będzie mogła wykorzystać wiedzę i doświadczenie osób z branży, które z jakiegoś powodu nie zdecydowały się na prowadzenie własnego biznesu.

- Adresujemy naszą ofertę właśnie do tej grupy, bo dostrzegamy w niej duży potencjał. Jest wiele osób, które zajmują wysokie, menedżerskie stanowiska, mają spore doświadczenie, a dzięki temu, że mają wysokie kompetencje i szeroki zakres obowiązków, robią w danych organizacjach zdecydowanie więcej niż niektórzy prezesi mniejszych firm - mówi dla „PB” Arkadiusz Seńko, współzałożyciel Red Sky.

Seńsko podkreśla na łamach "PB", że menedżerowie nie zawsze mogą sobie pozwolić na podjęcie ryzyka ze względu na zobowiązania wobec banku czy rodziny, dlatego też firma właśnie do nich kieruje swoją ofertę.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.