Randstad rekrutuje specjalistów

Wiodąca agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej Randstad przyjęła plan rozwoju w obszarze rekrutacji specjalistycznych. Dedykowana temu obszarowi linia biznesowa Randstad Professionals do końca roku będzie prowadziła intensywny nabór konsultantów w kilku regionach kraju.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Randstad rekrutuje specjalistów

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

3 paź 2013 12:04


Randstad Professionals, działająca o obszarze rekrutacji stałych oraz pracy kontraktowej w trzech obszarach: Finance, Technologies, Engineering w 2013 roku podwoiła swoje przychody oraz liczbę rekruterów w stosunku do roku 2012.

To jednak nie koniec dynamicznego rozwoju - celem działań jest dalszy intensywny rozwój na rynku rekrutacji stałych w 2014 roku. Aby zrealizować to zadanie, Randstad Professionals, do końca bieżącego roku, zatrudni ponad 30 nowych ekspertów.

- Nasi klienci i kandydaci oczekują, że będą z nimi współpracować osoby o takim samym wysokim poziomie kompetencji, jakie oni sami posiadają. W zespole Randstad Professionals pracują właśnie tacy eksperci, którzy umiejętnie łączą ze sobą dwa profesjonalne światy: klienta i kandydata. - mówi Leszek Kurycyn, dyrektor operacyjny Randstad Professionals.

- Dlatego do naszego zespołu szukamy konsultantów na najwyższym poziomie, doświadczonych profesjonalistów z obszaru rekrutacji stałych, którzy chcą podjąć wyzwanie i pracować w dla najszybciej rozwijającej się agencji pracy na polskim rynku - dodaje.

Poszukiwani kandydaci powinni łączyć umiejętność współpracy z klientami biznesowymi z doświadczeniem w rekrutacji na stanowiska wyższego szczebla w obszarach technicznych, finansowo-księgowych oraz nowoczesnych technologii/IT.

Wybrane osoby mogą liczyć na szybki rozwój zawodowy, udział w prestiżowych projektach, wsparcie szkoleniowe oraz duży poziom samodzielności w codziennej pracy. Nowozatrudnieni eksperci zasilą biura w największych miastach Polski: w Warszawie, Gdyni, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.