Rainbow szuka pracowników. Na start... wysyła na wakacje za 8 tys. zł

Biuro podróży Rainbow poszukuje programistów. Kusi ich... wakacjami, a o swoich poszukiwaniach informuje w oryginalnej kampanii billboardowej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rainbow szuka pracowników. Na start... wysyła na wakacje za 8 tys. zł

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

16 wrz 2016 12:27


Rainbow potrzebuje specjalistów do działów IT. O zapotrzebowaniu na nowych pracowników informuje na billboardach. Te można zobaczyć przy autostradzie na trasie Łódź-Warszawa oraz popularnej Manufakturze. Dodatkową zachętą dla potencjalnych chętnych mają być wakacje o wartości 8 tys. zł.

Czytaj też: Pracownicy na billboardach. Uśmiechają się, bo muszą?

- Nieustannie szukamy nowych rozwiązań związanych z komunikacją, dlatego tym razem zależało nam na tym, aby poszukując pracownika zastosować kreatywne rozwiązania. Przy okazji pokazujemy, że praca w Rainbow jest również ciekawa i pełna wyzwań - mówi Michał Jaworski, dyrektor e-commerce w Rainbow.

- Wszyscy publikują ogłoszenia w gazetach lub korzystają z wyspecjalizowanych serwisów, my chcieliśmy pójść o krok dalej i dlatego zareklamowaliśmy się na billboardach. Wybranemu przez nas kandydatowi jeszcze przed rozpoczęciem jego przygody z nami oferujemy wakacje o wartości 8 tys. zł - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.