×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Radom: Po wybudowaniu nowej siedziby PSE, przybędą nowe miejsca pracy

  • Autor: PAP/JS
  • 9 paź 2017 21:35

Polskie Sieci Elektroenergetyczne wybudują w Radomiu nowoczesną siedzibę. Ma ona spełniać standardy niezbędne do bezpiecznego zarządzania infrastrukturą elektroenergetyczną. W nowej siedzibie spółki powstanie 30 nowych miejsc pracy.

Radom: Po wybudowaniu nowej siedziby PSE, przybędą nowe miejsca pracy
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Nowa siedziba Polskich Sieci Elektroenergetycznych powstanie przy ulicy Anny Walentynowicz, na działce o powierzchni 3,2 ha. To teren, który Rada Miejska w Radomiu zgodziła się wydzierżawić spółce na 40 lat. Umowę dzierżawy podpisano w poniedziałek w Radomiu.

PSE zamierza przeznaczyć na nową siedzibę co najmniej 15 mln zł. "Chcemy, aby ten obiekt spełniał nowoczesne standardy budynku, w którym bezpiecznie moglibyśmy zarządzać infrastrukturą elektroenergetyczną" - zaznaczył wiceprezes zarządu PSE Stanisław Skoczylas. Dodał, że oprócz biur będą tam pomieszczenia związane z zapleczem teleinformatycznym i sterowaniem ruchem.

Budynek PSE ma być gotowy w 2021 roku. Według planów spółki będzie to czterokondygnacyjna budowla o powierzchni około 9 tys. metrów kwadratowych. Obecnie w PSE w Radomiu pracuje około 170 osób. Jak zapowiedział wiceprezes zarządu PSE, po wybudowaniu nowej siedziby, spółka planuje zwiększenie zatrudnienia do minimum 200 pracowników.

Obecna siedziba PSE znajduje się przy ul. Żeromskiego, w budynku biurowym dawnych Zakładów Energetycznych Okręgu Wschodniego, wzniesionym w latach 50. XX w. według projektu S. Bieńkuńskiego.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Radom: Po wybudowaniu nowej siedziby PSE, przybędą nowe miejsca pracy

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA