×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Profi Credit rekrutuje mamy. Do obsadzenia 200 stanowisk

  • Autor: aw
  • 7 wrz 2017 17:59

Profi Credit planuje powiększyć zespół sprzedażowy. Obecnie w spółce pracuje około 2800 doradców finansowych, a w najbliższym czasie liczba ta powiększy się nawet o 200 mam przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

Profi Credit rekrutuje mamy. Do obsadzenia 200 stanowisk
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

• Profi Credit, firma rynku pożyczkowego prowadzi intensywny proces rekrutacji kandydatów na stanowiska doradców finansowych.

• Oferuje współpracę między innymi mamom zainteresowanym pracą w niepełnym wymiarze czasu pracy.

• Rekrutacja jest prowadzona na terenie całego kraju. W Profi Credit na mamy czeka nawet 200 stanowisk.

Firma szuka pań zainteresowanych pracą w sektorze finansowym, nie wymaga długoletniego doświadczenia w zakresie sprzedaży produktów finansowych.

– Mamy to mistrzynie logistyki, które w małym palcu mają umiejętności interpersonalne i negocjacyjne. Właśnie takich ludzi poszukujemy – mówi Renata Chłopczyk z Profit Credit.

Kobiety mogą przede wszystkim liczyć na elastyczny czas pracy.

- Wystarczy 4-5 godzin pracy w ciągu dnia, by spełnić oczekiwane przez firmę cele związane ze sprzedażą produktów. Mamy, które do nas dołączą przejdą 3-miesięczny indywidualny program wdrożenia, w trakcie którego zdobędą niezbędne kompetencje do samodzielnej pracy z klientem. Oferujemy również liczne szkolenia oraz atrakcyjne warunki finansowe w formie prowizji – dodaje Renata Chłopczyk, manager ds. rekrutacji.

Mamy zatrudnione na stanowiskach doradców finansowych będą pracować w oddziałach Profi Credit, ale część wymaganych zadań będą mogły realizować z domu.

Profesjonalny doradca finansowy według Profit Credit powinien przede wszystkim reagować na potrzeby i oczekiwania klienta przy jednoczesnym uwzględnieniu warunków panujących na rynku. Liczy się zaangażowanie i pro aktywność – priorytetem jest nastawienie na realizowanie wyznaczonych celów. Ważne jest również poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania, komunikatywność oraz pozytywne nastawienie.

– Planowane zwiększenie liczby zatrudnienia przez spółkę podyktowane jest potrzebą wzmocnienia zespołu sprzedażowego. Spośród 2800 doradców finansowych, którzy dla nas pracują, 1800 to kobiety, a ponad 30 proc. stanowią mamy. Z naszych wewnętrznych analiz wynika, że pracujące obecnie dla nas panie wykazują się bardzo wysokim poziomem zaangażowania oraz lojalności w stosunku do firmy. Bardzo często zdarzają się w tej grupie doradców finansowych wewnętrzne awanse - zachęca Jarosław Czulak, dyrektor działu marketingu w Profi Credit. 

Profi Credit poszukuje mam na doradców finansowych na terenie całego kraju. Spółka posiada oddziały terenowe - w 132 placówki w całej Polsce.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Profi Credit rekrutuje mamy. Do obsadzenia 200 stanowisk

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA