Praca w Sii. Firma podwoi zatrudnienie w Poznaniu

• Sii planuje podwoić liczbę pracowników. Do końca 2018 r. zamierza zatrudnić 200 osób.
• Firma zapowiada nowe miejsca pracy dla programistów Java, .NET, Front-end, BI, ETL, testerów manualnych oraz z doświadczeniem w automatyzacji testów, specjalistów ds. wsparcia aplikacji oraz project managerów. 

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w Sii. Firma podwoi zatrudnienie w Poznaniu

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

17 paź 2016 13:21


Chill room z konsolą do gier, mini strefą fitness i wygodnymi miejscami do siedzenia; coffee pointy, sofy i hot deski – tak będzie wyglądała nowa siedziba Sii w budynku Maraton w centrum Poznania.

Załoga planuje przeprowadzkę w styczniu 2017 r. Jednak rekrutację firma otwiera już teraz. Do końca 2018 r. planuje zatrudnić 200 nowych pracowników.

- Chcemy podwoić liczbę pracowników, co oznacza, że do końca 2018 roku nasz zespół będzie liczył 400 osób. To ogromne wyzwanie, aby wszystkim pracowało się naprawdę dobrze – szczególnie, że poszukujemy osób o różnych profilach, zarówno specjalistów IT, jak i humanistów - wylicza Natalia Buczel, dyrektor oddziału Sii Poznań.

Czytaj też: W branży IT są stanowiska, które nie muszą być obsadzone przez informatyków

- Z tego powodu bardzo skrupulatnie, ale z dużą dozą wyobraźni podeszliśmy do wyboru i aranżacji naszej nowej siedziby. Zaprojektowaliśmy różne strefy, sprzyjające zarówno pracy zespołowej, jak i indywidualnej. Osoby pracujące na co dzień zdalnie, będą mogły skorzystać z tzw. hot desków. Nasi pracownicy będą też mieć możliwość odpoczynku – przy kawie lub w specjalnie wydzielonych strefach chilloutu, a lunch będą mogli zjeść w kuchni stylizowanej na kawiarnię lub na tarasie z widokiem na miasto – dodaje Buczel.

- Dodatkowo planujemy imprezy integracyjne na dachu budynku, dostępnym dla najemców. Członkowie naszego teamu bez trudu dotrą do domu przy pomocy komunikacji miejskiej, a jeśli będą chcieli rozerwać się w wolnym czasie lub po pracy, w zasięgu ręki będzie na przykład Stary Browar, kino czy siłownia – wyjaśnia dyrektor oddziału Sii Poznań.

Sii zapowiada nowe miejsca pracy w Maratonie dla programistów Java, .NET, Front-end, BI, ETL, testerów manualnych oraz z doświadczeniem w automatyzacji testów, specjalistów ds. wsparcia aplikacji oraz project managerów. Mile widziane są także osoby bez doświadczenia w IT, z wykształceniem humanistycznym i dobrą znajomością języka angielskiego.

Na prace mogą także liczyć kandydaci posługujący się językiem niemieckim. Firma zapowiada dla nich szkolenia i perspektywy rozwoju w swoich strukturach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.