Praca w Nokii: Pracownicy poszukiwani do laboratorium we Wrocławiu

W przeciągu tylko ostatniego roku zatrudnienie w naszym oddziale znalazło aż 750 nowych specjalistów i cały czas poszukujemy nowych - zapowiada Bartosz Ciepluch, dyrektor Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inżynierii Nokii Networks we Wrocławiu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w Nokii: Pracownicy poszukiwani do laboratorium we Wrocławiu

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

8 gru 2014 13:26


Będzie to czwarta lokalizacja Nokii we Wrocławiu oraz trzecie laboratorium, w którym będą przeprowadzane badania oraz testy nowych technologii telekomunikacyjnych.

Czytaj też: Nokia zwiększa zatrudnienie w centrach badawczo-rozwojowych

Tym samym powstanie jedno z najnowocześniejszych na świecie telekomunikacyjnych laboratoriów badawczo-rozwojowych, w którym opracowywana będzie m.in. technologia 5G, mająca trafić na rynek komercyjny w 2020 roku.

- Kolejna lokalizacja we Wrocławiu jest niezbędna ze względu na stale powiększającą się ilość pracowników. W przeciągu tylko ostatniego roku zatrudnienie w naszym oddziale znalazło aż 750 nowych specjalistów i cały czas poszukujemy nowych. Nowa lokalizacja jest niezbędna dla rozwoju oddziału, kolejne laboratorium pozwoli nam również na szybszą pracę nad projektami, które są coraz częściej zlecane Polakom. Jednym z czynników wyboru budynku West Gate była dobra lokalizacja oraz bliskość z pozostałymi oddziałami - mówi Bartosz Ciepluch, dyrektor Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inżynierii Nokii Networks we Wrocławiu.

Czytaj też: Cupsell, Nokia, Orange wśród wyróżnionych w konkursie EBKreator

- Ta umowa jest bardzo ważna dla Nokii. Stworzyliśmy tu 600 miejsc pracy, ale potrzebujemy rozwoju naszej działalności. Oprócz zatrudnienia chcemy zaoferować Wrocławowi jedno z najnowocześniejszych w skali świata centrów badawczo-rozwojowych - dodał Ciepluch.

Całość czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.