Praca w McDonald's: Rekrutacyjne dni otwarte w Krakowie i Warszawie

• W dniach 21-22 kwietnia w wybranych restauracjach McDonald’s w Krakowie i Warszawie odbędą się rekrutacyjne dni otwarte.
• Osoby zainteresowane pracą będą mogły porozmawiać z przedstawicielami firmy i zobaczyć miejsce pracy od kuchni.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w McDonald's: Rekrutacyjne dni otwarte w Krakowie i Warszawie

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

19 kwi 2016 11:18


Obecnie polska sieć McDonald’s zatrudnia ponad 18,5 tys. pracowników, zapewniając im umowę o pracę (także przy niepełnym wymiarze godzin), elastyczne godziny pracy, miłą atmosferę i możliwości awansu.

- Organizowane dni otwarte pomogły już wielu osobom przekonać się do pracy w McDonald’s. Każdy może przyjść do naszych restauracji w Krakowie i Warszawie, by zupełnie niezobowiązująco porozmawiać z menedżerami i zobaczyć, jak od środka działa McDonald’s, poznać naszą ofertę zatrudnienia  – mówi Krzysztof Kłapa, dyrektor ds. korporacyjnych i zasobów ludzkich McDonald’s Polska.

Czytaj też wywiad z Krzysztofem Kłapą: Na rynku pracy nie wszyscy od razu wygrywają

Nabór prowadzony jest na różnych szczeblach – od pracowników restauracji po stanowiska menedżerskie. Firma zapewnia umowę o pracę, również na okresie próbnym oraz konkurencyjne wynagrodzenie określane stawką godzinową. Osobom wyróżniającym się dużym zaangażowaniem przyznawane są nagrody finansowe oraz pakiety motywacyjne.

Rekrutacyjne dni otwarte w restauracjach w McDonald’s w Krakowie i Warszawie odbędą się w dniach 21-22 kwietnia. Listę lokali biorących udział w akcji oraz więcej szczegółów na temat zatrudnienia można znaleźć na stronie internetowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

eni 2016-04-23 10:45:24

Umowa o pracę,owszem jest...Ciekawe,gdzie są tylko te nagrody za zaangażowanie...Jeśli chodzi o całą resztę to wszystko jest ''grubymi nićmi szyte''