Praca w liniach lotniczych: Emirates szuka pracowników w Polsce. Jak dostać pracę?

• Linia lotnicza Emirates kontynuuje proces rekrutacyjny w Polsce.
• Rekrutacja pracowników odbędzie się 16 lipca w Warszawie.
• Prezentujemy wskazówki dla kandydatów, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu z przedstawicielami Emirates.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w liniach lotniczych: Emirates szuka pracowników w Polsce. Jak dostać pracę?

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

13 lip 2016 14:09


Załoga pokładowa Emirates to wielokulturowa grupa pochodzących z ponad 130 różnych krajów i mówiących ponad 60 językami. Obecnie dla linii Emirates w charakterze członków załogi pokładowej pracuje już ponad 650 Polaków. Najlepszym sposobem, aby dołączyć do zespołu Emirates jest wzięcie udziału w Dniach Otwartych, które są okazją, aby przekazać CV zespołowi rekrutacyjnemu Emirates.

Obecnie dla linii Emirates w charakterze członków załogi pokładowej pracuje już ponad 650 Polaków (fot.mat.pras.) Obecnie dla linii Emirates w charakterze członków załogi pokładowej pracuje już ponad 650 Polaków (fot.mat.pras.)

Jak się przygotować do rekrutacji? Przedstawiamy wskazówki dla kandydatów chcących rozpocząć proces, który może być początkiem kariery w dubajskich liniach lotniczych.

Sprawdź wymagania

Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, posiadać co najmniej wyksztalcenie średnie, a także odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm.

Przećwicz swój angielski

Dni Otwarte są przeprowadzane w całości w języku angielskim. Kandydaci nie tylko podchodzą do testu językowego, ale są również proszeni o mówienie po angielsku podczas wszystkich zadań grupowych.

Zarezerwuj czas

Dni Otwarte to całodzienne wydarzenie, które wymaga obecności przez 8 godzin. Osoby, które pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji, powinny być również przygotowane na rozmowę, która odbędzie się następnego dnia.

Przygotuj odpowiedni strój

Kobiety powinny założyć biznesowy komplet, czyli elegancką spódnicę lub sukienkę i żakiet. Dla mężczyzn sugerowane są garnitury i krawaty. Kandydatki z długimi włosami powinny ułożyć je w profesjonalnie upięcie.

Pamiętaj o dokumentach

Wszyscy kandydaci powinni przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim, aktualne zdjęcie i dyplom z ostatniej ukończonej szkoły.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

lipoo_oo 2017-02-21 08:58:58

Praca jest bardzo inspirujaca i ciekawa, aczkolwiek ma tez wiele ciemnych stron . Dolaczylem w pazdzierniku, a swoje zdjecia dodaje na Instagramie @lipoo_oo