Praca w liniach lotniczych: Emirates rekrutuje w Warszawie

• W sobotę (10 września) w Warszawie, w hotelu Sheraton odbędzie się dzień otwarty dubajskich linii lotniczych Emirates, podczas którego zainteresowani pracą u przewoźnika kandydaci będą mogli spotkać się z zespołem rekrutacyjnym.
• Obecnie dla linii Emirates w charakterze członków załogi pokładowej pracuje już ponad 650 Polaków.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w liniach lotniczych: Emirates rekrutuje w Warszawie

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

5 wrz 2016 16:03


Kto może starać się o pracę w Emirates? Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, posiadać co najmniej wyksztalcenie średnie, a także odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm.

Jak przypomina przewoźnik, dni otwarte są przeprowadzane w całości w języku angielskim. Kandydaci nie tylko podchodzą do testu językowego, ale są również proszeni o mówienie po angielsku podczas wszystkich zadań grupowych.

Zarezerwuj sobie czas

Osoby, które wybierają się na dni otwarte Emirates powinny pamiętać, że jest to całodzienne wydarzenie, które wymaga obecności przez osiem godzin. Natomiast kandydaci, którzy pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji, powinny być również przygotowane na rozmowę, która odbędzie się następnego dnia.

W co się ubrać i co ze sobą zabrać?

Jak podpowiada dubajski przewoźnik, kobiety powinny założyć biznesowy komplet, czyli elegancką spódnicę lub sukienkę i żakiet. Dla mężczyzn sugerowane są garnitury i krawaty. Kandydatki z długimi włosami powinny ułożyć je w profesjonalne upięcie.

Wszyscy kandydaci powinni przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim, aktualne zdjęcie i dyplom z ostatniej ukończonej szkoły.

A co w zamian?

Członkowie załogi pokładowej mogą liczyć na pakiet zatrudnienia, który obejmuje różnorodne korzyści, m.in. wysokiej klasy współdzielone zakwaterowanie w Dubaju, darmowy transport do i z pracy, ubezpieczenie zdrowotne oraz ekskluzywne zniżki na zakupy i atrakcje w Dubaju.

Dla wielu członków załogi pokładowej Emirates dodatkowym bonusem jest również atrakcyjny pakiet podróżniczy z którego korzystają oni sami, jak również ich rodziny oraz przyjaciele.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.