Praca w Katowicach: Epam zatrudni 500 programistów

Epam, firma z branży tworzenia oprogramowania w regionie centralnej i wschodniej Europy, otwiera w Katowicach nowe biuro. Planuje zatrudnić na Śląsku 500 osób w perspektywie kilku lat.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w Katowicach: Epam zatrudni 500 programistów

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

10 cze 2016 10:40


Do tej pory Epam obecny był w trzech miastach Polski – Krakowie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

– W polskich biurach firmy pracuje ponad 800 osób, tylko do końca roku Epam planuje tę liczbę podwoić. Wybraliśmy Katowice, ze względu na wielu doświadczonych specjalistów IT obecnych na tutejszym rynku pracy. Liczne uniwersytety kształcą specjalistów z interesujących nas dziedzin, zapewniając stabilną liczbę nowych pracowników dołączających co roku do firm z naszej branży. Dzięki temu nie musimy się martwić o przyszłość tego rynku. Katowice posiadają także szeroką ofertę nowoczesnych powierzchni biurowych. Dodatkową zaletą jest położenie i dobra komunikacja – z jednej strony z Krakowem czy Wrocławiem, z drugiej, bliskość dwóch lotnisk: w Pyrzowicach i nieco dalej w Balicach – mówi Jarosław Wachowicz, menedżer do spraw dostaw.

Szansę na zatrudnienie mają głównie programiści, przede wszystkim Javy i .NET, a także analitycy biznesowi, kierownicy projektów informatycznych czy inżynierowie QA (zapewnienie jakości), zwłaszcza specjaliści w zakresie testów automatycznych.

– Szukamy osób posiadających już kilkuletnie doświadczenie zawodowe. Oprócz bardzo konkurencyjnego wynagrodzenia, oferujemy dodatkowo szeroki pakiet benefitów, pracę z najnowszymi technologiami i udział w ciekawych, międzynarodowych projektach – dodaje Jarosław Wachowicz.

Nowa siedziba w Katowicach znajduje się tymczasowo w kompleksie Revita Park przy ulicy Żelaznej 15. W przyszłym roku firma planuje przeprowadzkę do większego biura.

Epam Systems działa na całym świecie od ponad 20 lat i zatrudnia blisko 22 tys. osób.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.