Praca w IT, rekrutacja: NetEnt szuka pracowników do biura w Krakowie

• Specjalistki i specjaliści IT jeszcze w tym roku mają szansę dołączyć do międzynarodowego zespołu NetEnt w Krakowie.
• W procesie rekrutacji firma docenia nie tylko kwalifikacje i umiejętności kandydatów. Równie ważne jest dla niej, żeby pracownik oddawał ducha zespołu i podzielał podstawowe wartości firmy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w IT, rekrutacja: NetEnt szuka pracowników do biura w Krakowie

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

6 wrz 2016 11:00


Firma NetEnt, która otworzyła w lutym swoje biuro w Krakowie, do końca roku planuje zatrudnić 45 specjalistów branży IT. NetEnt dostarcza rozwiązania dla gier online, które są doceniane na całym świecie. Ma już swoje biura w w Sztokholmie, na Malcie, w Kijowie, w Göteborgu, w New Jersey, na Gibraltarze oraz właśnie w Krakowie.

- Ze względu na dużą liczbę poszukiwanych specjalistów IT proces rekrutacji w tym sektorze jest znacznie utrudniony. Poszczególne firmy chcą dziś zatrudnić nawet po kilkaset osób. W NetEnt wiemy, że dla naszych pracowników bardzo duże znaczenie ma m.in. twórcze środowisko pracy oraz stosowanie nowoczesnych i innowacyjnych technologii, które im oferujemy na co dzień. Jednak największym naszym atutem, jakim przyciągamy potencjalnych kandydatów, jest zakres pracy: współtworzenie (nawet co miesiąc) nowej gry online i możliwość podejmowania samodzielnych inicjatyw, które mogą wpłynąć na efektywność działania firmy – podkreśla Małgorzata Cumber, HR menedżer w krakowskim biurze NetEnt.

Czytaj też: Branża IT i nowe technologie - to z nimi będą związane zawody przyszłości

W procesie rekrutacji firma docenia nie tylko kwalifikacje i umiejętności kandydatów, równie ważne jest dla niej, żeby pracownik oddawał ducha zespołu i podzielał podstawowe wartości firmy.

Dla NetEnt ważna jest atmosfera w pracy, dlatego firma wyznaje zasadę fun at work.

- To według niej organizuje się codzienne obowiązki w biurze oraz planuje się wiele inicjatyw skierowanych do wszystkich pracowników, takich jak służbowy wyjazd na Maltę, śniadania firmowe czy cykliczne imprezy integracyjne. W NetEnt innowacja napędza codzienną pracę, dlatego jednym ze znaczących eventów dla pracowników jest Innovation Week. Podczas tego wydarzenia pracownicy mają możliwość zrealizowania wszystkich swoich fantastycznych pomysłów – informuje Cumber.

- Obowiązująca na co dzień zasada fun at work pozwala nam połączyć pasję oraz pracę zawodową. Nasza firma to zespół niesamowitych ludzi, którzy otwarcie i niekonwencjonalnie podchodzą do każdego projektu – podkreśla Katarzyna Dziaduś, która w lutym rozpoczęła pracę w krakowskiej siedzibie firmy na stanowisku Game Graphical Artist.

Cumber dodaje, że w NetEnt obdarzają pracowników dużą dozą wolności.

- W efekcie są oni bardziej zaangażowani, zmotywowani oraz odpowiedzialni za to, co robią. Dodatkowo jako zwolennicy dynamicznego środowiska pracy cenimy u kandydatek i kandydatów kreatywność, umiejętność wyprzedzania trendów w branży oraz odwagę i pasję w działaniu. Dzięki pracownikom z takimi cechami jesteśmy gotowi dostarczać naszym klientom niesamowite wrażenia w postaci wysokich wygranych w grach online – nawet takich, które trafiają do Księgi rekordów Guinnessa. Wyprzedzamy także konkurencję m.in. przez takie inicjatywy, jak dostęp do kasyn online poprzez urządzenia mobilne – podsumowuje Cumber.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Seen 2016-09-07 21:18:42

Czy lepiej płatna praca, niż w firmie z Zabierzowa ? Tego , co jest istotne nie ma.