Praca w Epam Systems: Firma zatrudni w Krakowie 600 osób

Epam Systems, korporacja z branży tworzenia oprogramowania, otwiera w marcu nowe biuro w Krakowie, w którym planuje zatrudnić ponad 600 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w Epam Systems: Firma zatrudni w Krakowie 600 osób

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

9 mar 2016 12:43


– Poszukujemy pracowników praktycznie do wszystkich działów firmy. Począwszy od działu operacyjnego i dostarczania usług gdzie potrzebujemy programistów z zakresu wielu technologii, testerów, analityków biznesowych po liderów projektów oraz architektów systemowych. Dodatkowo rozbudowujemy zespoły kadr, marketingu oraz rekrutacji – mówi Sebastian Dyla, specjalista ds. marketingu rekrutacyjnego z Epam Systems.

Firma posiada w Polsce biura w trzech lokalizacjach – Krakowie, Gdańsku oraz we Wrocławiu. Nowo otwierane biuro w kompleksie Quattro Business Park Krakowie będzie czwartym z kolei.

Obecnie we wszystkich biurach Epam Systems w Polsce pracuje ponad 650 osób. Inwestycja w Krakowie podwoi tą liczbę.

– Polska jest ważnym rynkiem dla firmy z kilku powodów: polscy programiści, analitycy, testerzy są jednymi z najbardziej uznanych na świecie, ze względu na ich ogromną wiedzę, znakomite doświadczenie oraz innowacyjność. Dodatkowo, wielu z naszych kluczowych klientów ma swoje biura w Polsce, dlatego też jesteśmy w stanie połączyć nasze cele biznesowe z celami naszych klientów oraz dostępnością kadr w jednej lokalizacji – mówi Sebastian Dyla.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.