Praca w Emirates: Rekrutacje w Warszawie

Linie lotnicze Emirates znów zatrudniają w Polsce. Pod koniec marca będą rekrutować załogę w Warszawie. Jakie warunki trzeba spełniać, aby dostać pracę w dubajskich liniach lotniczych?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w Emirates: Rekrutacje w Warszawie

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

17 mar 2016 13:49


Obecnie dla linii Emirates pracuje 725 Polaków, w tym 648 jako członkowie załogi pokładowej. Przewoźnik kontynuuje jednak proces rekrutacyjny w Polsce i regularnie organizuje spotkania oraz rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami. Kolejny dzień otwarty odbędzie się już 29 marca w Warszawie.

Chcesz latać? Sprawdź czy się nadajesz

Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć co najmniej 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, posiadać co najmniej wykształcenie średnie, a także odpowiedni wzrost pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm. Kandydaci proszeni są o przyniesienie na spotkanie z załogą rekrutacyjną linii Emirates CV w języku angielskim oraz aktualnego zdjęcia. Możliwa jest również rejestracja online.

Szkolenia dla pracowników

Liczba członków załogi pokładowej Emirates zwiększa się wraz z rozwojem globalnej siatki połączeń i rozbudową floty przewoźnika. Tylko w 2014 r. linie Emirates przeznaczyły 73 mln dirhamów (ponad 78 mln zł) na szkolenia załogi, które ukończyło 4280 nowo przyjętych członków personelu pokładowego, szkolonych od podstaw.

Kurs odbyli również dotychczasowi członkowie załogi pokładowej. Wśród nich 4136 osób szkoliło się, aby obsługiwać pasażerów w wyższej klasie, 534 osoby przeszły kurs na stanowisko głównego stewarda, a 17 650 osób wzięło udział w obowiązkowym corocznym szkoleniu okresowym. Aby zaspokoić duże zapotrzebowanie na kursy szkoleniowe, ośrodek EAC - Crew Training działał przez 17 godzin dziennie, przeprowadzając 3 994 kursy trwające łącznie 245 262 dni.

Jak wygląda praca w Emirates?

Jak zapewniają przedstawiciele firmy, linie oferują możliwości rozwoju i awansu w ramach załogi pokładowej. Wielu członków awansuje z klasy ekonomicznej do klasy biznesowej w okresie krótszym niż 18 miesięcy, a ci, którzy kontynuują przygodę z Emirates zostają szefami załogi pokładowej w ciągu 5-6 lat.

Członkowie załogi pokładowej mogą również liczyć na pakiet zatrudnienia, który obejmuje różnorodne korzyści, m.in. wysokiej klasy darmowe zakwaterowanie w Dubaju, darmowy transport do i z pracy, ubezpieczenie zdrowotne oraz ekskluzywne zniżki na zakupy i atrakcje w Dubaju.

Dla wielu członków załogi dodatkowym bonusem jest również atrakcyjny pakiet podróżniczy, z którego korzystają oni sami, jak również ich rodziny oraz przyjaciele. To szczególnie zachęcający bonus, ponieważ globalna siatka połączeń Emirates oferuje 150 kierunków podróży na 6 kontynentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.