Praca w Emirates, rekrutacja w Warszawie: Jakie wymagania dla kandydatów?

• Linia lotnicza Emirates kontynuuje proces rekrutacyjny w Polsce.
• Kandydaci chcący wziąć udział w kolejnym spotkaniu z przedstawicielami Emirates odbędzie się 13 maja w Warszawie.
• Kandydaci mogą przygotować się dzięki wskazówkom firmy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w Emirates, rekrutacja w Warszawie: Jakie wymagania dla kandydatów?

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

12 maj 2016 14:38


Załoga pokładowa Emirates to grupa osób pochodzących z ponad 130 różnych krajów i mówiących ponad 60 językami. Obecnie dla linii Emirates w charakterze członków załogi pokładowej pracuje już ponad 650 Polaków. Najlepszym sposobem, aby dołączyć do zespołu Emirates jest wzięcie udziału w Dniach Otwartych, które są okazją, aby przekazać CV zespołowi rekrutacyjnemu Emirates.

Pięć wskazówek dla kandydatów

Firma przygotowała pięć wskazówek dla kandydatów chcących rozpocząć proces, który może być początkiem kariery w dubajskich liniach lotniczych.

1. Sprawdź wymagania

Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, posiadać co najmniej wyksztalłcenie średnie, a także odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm.

2. Przećwicz swój angielski

Dni Otwarte są przeprowadzane w całości w języku angielskim. Kandydaci nie tylko podchodzą do testu językowego, ale są również proszeni o mówienie po angielsku podczas wszystkich zadań grupowych.

3. Zarezerwuj czas

Dni Otwarte to całodzienne wydarzenie, które wymaga obecności przez 8 godzin. Osoby, które pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji, powinny być również przygotowane na rozmowę, która odbędzie się następnego dnia.

Obecnie dla linii Emirates w charakterze członków załogi pokładowej pracuje już ponad 650 Polaków (fot.facebook.com/Emirates) Obecnie dla linii Emirates w charakterze członków załogi pokładowej pracuje już ponad 650 Polaków (fot.facebook.com/Emirates)

4. Przygotuj odpowiedni strój

Wymagania dotyczące ubioru są wyraźnie określone. Kobiety powinny założyć biznesowy komplet, czyli elegancką spódnicę lub sukienkę i żakiet. Dla mężczyzn sugerowane są garnitury i krawaty. Kandydatki z długimi włosami powinny ułożyć je w profesjonalnie upięcie.

5. Pamiętaj o dokumentach

Wszyscy kandydaci powinni przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim, aktualne zdjęcie i dyplom z ostatniej ukończonej szkoły.

Dzień otwarty

Kolejny Dzień Otwarty odbędzie się 13 maja w Warszawie (rozpoczęcie o godzinie 9:00, Sheraton Warsaw Hotel, ul. Krucza 28). Możliwa jest również rejestracja online na stronie www.emirates.com/careers.

Członkowie załogi pokładowej mogą liczyć na pakiet zatrudnienia, który obejmuje m.in. współdzielone darmowe zakwaterowanie w Dubaju, darmowy transport do i z pracy, ubezpieczenie zdrowotne oraz zniżki na zakupy i atrakcje w Dubaju.

Dla wielu członków załogi pokładowej Emirates dodatkowym bonusem jest również pakiet podróżniczy, z którego korzystają oni sami, jak również ich rodziny oraz przyjaciele.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.