Praca w Deloitte: Firma zatrudni 150 osób

Deloitte rusza z wiosenną rekrutacją. Chce zatrudnić ok. 150 osób. To szansa dla absolwentów szkół wyższych i studentów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w Deloitte: Firma zatrudni 150 osób

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2 mar 2015 10:14


Prowadzony przez Deloitte nabór obejmuje wszystkie obszary działalności firmy, czyli audyt, doradztwo podatkowe, prawne, finansowe i konsulting.

- Spośród firm Wielkiej Czwórki, Deloitte jest najszybciej rosnąca firmą i posiada najwięcej biur regionalnych w Polsce. Nowych pracowników poszukujemy zarówno w Warszawie, jak i Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi oraz Rzeszowie. Planujemy, że podczas wiosennej rekrutacji zatrudnimy łącznie około 150 osób, co, jest liczbą niebagatelną – mówi Krzysztof Kwiecień, dyrektor HR w Polsce i Europie Środkowej w Deloitte.

Czytaj też: Kwiecień, Deloitte: Pracownicy do 35. roku życia to 80 proc. naszej kadry

Zainteresowani kandydaci, związani przede wszystkim z kierunkami biznesowymi, ekonomicznymi, prawniczymi, informatycznymi powinni wysłać swoje aplikacje do 7 kwietnia br. za pośrednictwem strony internetowej Deloitte.

Największe szanse w procesie rekrutacji mają osoby przedsiębiorcze, otwarte, ambitne, komunikatywne i posiadające predyspozycje przywódcze. Równie ważne dla Deloitte są zdolności analityczne i umiejętność pracy zespołowej. Niezbędne są także tzw. kompetencje miękkie, takie jak innowacyjność czy kreatywność, które bardzo liczą się w dynamicznym i wymagającym zaangażowania nowoczesnym środowisku pracy.

Z uwagi na globalny charakter firmy i międzynarodowe projekty, warunkiem koniecznym dla kandydatów jest dobra znajomość języka angielskiego. Rekrutacja jest kilkuetapowa i obejmuje, m.in.: testy on-line, kilkugodzinne spotkanie weryfikujące umiejętności kandydatów Assessment Center oraz rozmowę kwalifikacyjną.

Absolwentom uczelni wyższych Deloitte oferuje stałe zatrudnienie. Dla tych, którzy wciąż studiują przewidziane są płatne praktyki, trwające od trzech do siedmiu miesięcy, w zależności od wybranego działu. Najlepsi praktykanci mogą zostać zakwalifikowani do Deloitte European Internship Program.

DEIP to praktyki międzynarodowe, odbywające się w jednym z zagranicznych biur Deloitte, następnie po odbyciu stażu jest możliwość kontynuowania współpracy w ramach działu audytu lub konsultingu. Z kolei dla studentów prawa i administracji Deloitte przygotował program TaxTrack, który daje możliwość rozwoju w kierunku doradztwa podatkowego.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.