Praca w Bridgestone: Firma zatrudni inżynierów w Rzymie

Bridgestone Europe, producent opon i wyrobów gumowych miesiącach planuje zatrudnić w najbliższych grupę inżynierów w europejskim centrum technicznym (TCE) w okolicach Rzymu. Poszukiwani są specjaliści z różnym stopniem doświadczenia.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w Bridgestone: Firma zatrudni inżynierów w Rzymie

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

23 wrz 2015 13:41


Firma kieruje swoją ofertę do inżynierów o różnym stopniu doświadczenia: od świeżo upieczonych absolwentów po osoby z dużym doświadczeniem zawodowym. Ich zadaniem będzie projektowanie i opracowywanie innowacyjnych produktów, które będą podnosić pożądane parametry opon przeznaczonych do użytku na wszystkich typach dróg i we wszystkich warunkach klimatycznych.

- Chcemy wzmocnić i zabezpieczyć swoją pozycję sektorze produkcji opon i wyrobów z gumy. Jedną z najważniejszych kwestii naszej polityki mającej zapewnić osiągnięcie tego celu jest stworzenie zaplecza personalnego, które będzie zdolne do zarządzania na szczeblu światowym, także w sektorze badawczym. To wymaga od nas ciągłego inwestowania w najbardziej utalentowanych inżynierów i naukowców zdolnych do zmieniania świata - stwierdził Franco Annunziato, dyrektor generalny Bridgestone Europe.

Centrum techniczne

Bridgestone zachęca wszystkich potencjalnych kandydatów na stanowiska inżynierskie do wzięcia udziału w internetowym czacie w dniu 22 października, w którym wezmą także udział eksperci różnych specjalności. Jest on doskonałą okazją, by dowiedzieć się więcej o samej firmie, poznać wartości jakie reprezentuje oraz możliwości dotyczące pracy w centrum TCE. Czat będzie pierwszym z trzech spotkań informacyjnych online.

Centrum TCE odgrywa ważną rolę w badaniach materiałowych, projektowaniu opon, opracowywaniu prototypów i wszelkich rodzajach prób. Niedaleko siedziby TCE znajduje się Europejski Tor Testowy (Aprilia), gdzie w rzeczywistych warunkach testowane są opony przeznaczone dla wszystkich rodzajów pojazdów osobowych i ciężarowych oraz dla różnych rodzajów nawierzchni.

Bridgestone Europe (BSEU) z europejską siedzibą w Brukseli (Belgia) jest filią regionalną tokijskiej centrali Bridgestone Corporation — producenta opon i wyrobów gumowych. Pod Bridgestone Europe podlega centrum badawczo-rozwojowe, 8 zakładów wytwarzających opony oraz biura w ponad 30 krajach Europy, które zatrudniają łącznie ponad 12,5 tys. pracowników. Opony Bridgestone Europe są sprzedawane na terenie Europy i poza jej granicami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.