Praca w Accenture we Wrocławiu

• Accenture, firma doradcza w zakresie usług i rozwiązań dla biznesu, otworzyła nowe biuro we Wrocławiu.
• Chce zatrudniać dobrze wykształconych inżynierów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca w Accenture we Wrocławiu

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

11 lip 2016 10:16


Wrocławski oddział Accenture jest częścią Global Delivery Center for Digital Video i dostarcza cyfrowe urządzenia i usługi dla firm płatnej telewizji cyfrowej.

Accenture ma obecnie biura w czerech miastach: w Warszawie, Łodzi, Krakowie i Wrocławiu.

– Nowe biuro we Wrocławiu umożliwi nam wzmocnienie naszego zespołu poprzez zatrudnienie nowych pracowników i dzięki temu szybszy wzrost biznesu w Polsce. Decyzja o zlokalizowaniu biura we Wrocławiu nie jest przypadkowa, ponieważ na lokalnym rynku mamy dostęp do doskonale wykształconych inżynierów – absolwentów jednej z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Planujemy znacząco zwiększać zatrudnienie w biurze wrocławskim w tym i następnym roku obrotowym – powiedział Romain Guenard, location lead dla Accenture Digital Video we Wrocławiu.

Wrocław, według raportu ABSL, jest obecnie jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się ośrodków biznesowych w Polsce. W ostatnich 2 latach Wrocław zanotował 30-procentowy wzrost miejsc pracy w sektorze usług biznesowych. Na Dolnym Śląsku firmy stale zwiększają zatrudnienie oraz pojawiają się nowe przedsiębiorstwa, kuszone licznymi atutami miasta, w tym dostępem do znacznych zasobów wyspecjalizowanej kadry. Bardzo dynamicznie rozwijają się we Wrocławiu sektory R&D (badanie i rozwój) oraz KPO (procesów opartych na wiedzy).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.