Praca: Volvo zatrudni 400 inżynierów. Ruszyła rekrutacja

• Volvo Cars rozpoczął jeden z największych procesów rekrutacyjnych w historii.
• Firma otwiera nowe centrum badawczo-rozwojowe w mieście Lund na południu Szwecji
• Volvo chce zatrudnić około 400 inżynierów.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca: Volvo zatrudni 400 inżynierów. Ruszyła rekrutacja

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl/AT

wnp.pl

30 sie 2016 15:29


Volvo Cars, producent samochodów segmentu premium rozpoczął jeden z największych procesów rekrutacyjnych w 89 letniej historii marki. Marka przeżywa rozwój, trwają prace nad systemami bezpieczeństwa kolejnej generacji, samochodami autonomicznymi i technologią aut elektrycznych.

Firma planuje rekrutację około 400 inżynierów przez najbliższe dwanaście miesięcy. Głównie będą to osoby odpowiedzialne za rozwój oprogramowania. Większość nowych pracowników będzie pracowało w dziale R&D Volvo w Geteborgu w Szwecji.

Czytaj też: Motoryzacja to nie branża dla kobiet? Volkswagen pokazuje, że jest inaczej

Volvo otwiera nowe centrum badawczo-rozwojowe w uniwersyteckim mieście Lund na południu Szwecji, gdzie pracę we wrześniu rozpocznie pierwszych 35 pracowników. W Lund znajduje się słynny uniwersytet, miasto jest położone blisko Malmo i duńskiej stolicy Kopenhagi.

Poprzez proces rekrutacji Volvo wzmacnia pozycję w sektorze automotive. Firma bardzo mocno inwestuje w nowe technologie w takich obszarach jak jazda autonomiczna, aktywne systemy bezpieczeństwa i elektryfikacja. Aby osiągnąć ten cel, eksperci Volvo widzą potrzebę ciągłego rozwoju i zatrudniania największych talentów w dziedzinie programowania.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.