Praca: Nordea zatrudnia w Gdyni

• Gdyńska Nordea ogłosiła właśnie plany rozwoju i przeprowadzki do nowego biura, które pomieści powiększony zespół.
• Obecnie w firmie pracuje ponad 350 specjalistów, którzy dostarczają zaawansowane rozwiązania z zakresu IT, związane ze wsparciem procesów jednostek biznesowych skandynawskiej grupy Nordea.
• Firma do końca roku chce zwiększyć zatrudnienie o około 100 osób, a kolejne rekrutacje przewiduje również na rok 2017.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca: Nordea zatrudnia w Gdyni

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

29 wrz 2016 13:25


– Z biura w Gdyni wspieramy grupę Nordea w tworzeniu nowoczesnych usług finansowych dla jej klientów w Skandynawii. Ponieważ polscy specjaliści wypracowali sobie dobrą markę w grupie, rozwijamy się bardzo dynamicznie. Dlatego poszukiwaliśmy miejsca, które zapewniłoby nam możliwość dalszego wzrostu – komentuje plany firmy Monika Płocke, dyrektor zarządzająca pionu IT Nordea.

W związku z planami rozwojowymi Nordea wynajęła blisko 10 tys. m kw. powierzchni biurowej. Pracownicy zajmą 9,6 tys. m kw. w dwóch budynkach gdyńskiego kompleksu Tensor. Przeprowadzka z obecnej siedziby będzie podzielona na kilka etapów i zakończy się na początku 2018 r.

– Nowa powierzchnia oznacza większy komfort dla zespołów projektowych, ale i możliwość lepszego zaaranżowania powierzchni biurowej. Już wkrótce będziemy mogli pokazać nowoczesne wnętrza biura, które standardem będą odpowiadały najlepszym projektom w Polsce. Co ważne, w ich opracowanie zaangażowaliśmy pracowników, więc nowa siedziba będzie przede wszystkim odpowiadała na ich potrzeby – dodaje Monika Płocke.

Tylko do końca roku Nordea planuje zatrudnić w Gdyni 100 osób, ale już planuje kolejne rekrutacje na 2017 r. Obecnie w firmie pracuje 350 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

3 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Klara 2016-09-29 16:22:51

Do Itowiec, nie pisz bzdur..jakie 2900 euro ..facet ..sprzątaczka na legal zarabia max w De. od 800 - 1300 euro brutto..z tego mieszkanie min 400 euro.jedzenia itp..proszę nie prdl..za przeproszeniem i nie,nie jestem sprzątaczką,ale żyje w Niemczech i niestety wiem :(

Klara 2016-09-29 16:20:45

Do Itowiec

itowiec 2016-09-29 14:30:02

Proszę podawać ważne informacje takie jak np. ile płacą. Np. sprzątaczka w Niemczech zarabia 2900 euro na miesiąc a w Polandii specjaliście od IT chcą dać maksymalnie 2 tys. euro i mówią, że to to super oferta. Jak płacicie tak bedziecie mieli fachowców a dane wasze bedą używane w Nigerii.