PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Praca marzeń: Chcesz pracować na Arktyce? Polska stacja polarna szuka pracowników

  • Autor: AT
  • 28 lis 2019 16:36

Instytut Biochemii i Biofizyki PAN poszukuje pracowników na 43. Wyprawę Polarną na Spitsbergen. Potrzebni są m.in. informatycy, kucharze, geofizycy, mechanicy, konserwatorzy czy meteorolodzy.

Praca marzeń: Chcesz pracować na Arktyce? Polska stacja polarna szuka pracowników
Adobe Stock
REKLAMA

Na stronach IGF PAN pojawiła się informacja o rekrutacji do Polskiej Stacji Polarnej Hornsund. Instytut poszukuje osób zarówno do grupy całorocznej, jak i letniej.

Rekrutacja do grupy całorocznej prowadzona jest na stanowiska: geofizyka z doświadczeniem w dziedzinach geofizyki lub elektroniki, meteorologa najlepiej z doświadczeniem w służbie meteorologicznej IMGW, specjalisty ds. monitoringu środowiska/hydrochemika z doświadczeniem w pracy w laboratorium chemicznym, w obsłudze chromatografu jonowego oraz w pracy w terenie, informatyka z doświadczeniem w zakresie administrowania systemów Linux/Windows i teleinformatyce/łączności internetowej, mechanika z umiejętnością obsługi agregatów prądotwórczych i silników wysokoprężnych oraz konserwatora z doświadczeniem w zakresie robót ogólnobudowlanych oraz napraw i konserwacji instalacji sanitarnych, elektrycznych i konstrukcyjnych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Początek pracy przewidziany jest na czerwiec 2020 roku.

Czytaj też: Oto 10 najciekawszych przykładów pracy marzeń

Stacja polarna szuka również pracowników do grupy letniej, którzy spędziliby na wyspie trzy miesiące - od czerwca do września 2020 roku.

W tym przypadku potrzebni są: pracownik techniczny z umiejętnościami w zakresie robót ogólnobudowlanych, stolarki, elektryki, hydrauliki i mechaniki, asystent terenowy z doświadczeniem terenowym (zimowym i górskim) i motorowodnym, administrator Stacji z doświadczeniem w zakresie administracji biurowej i obsługi ruchu turystycznego oraz znajomością języka angielskiego oraz kucharz i pomocnik kucharza z praktyką w żywieniu zbiorowym.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Praca marzeń: Chcesz pracować na Arktyce? Polska stacja polarna szuka pracowników

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA
  • PARTNER SERWISU partner portalu

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA