Praca dla programisty. Rossmann szuka studentów i absolwentów informatyki

Centrum Technologiczne Rossmanna w Łodzi poszukuje nowych pracowników. Swoją ofertę kieruje nie tylko do profesjonalistów, ale i do studentów i absolwentów kierunków informatycznych zajmujących się oprogramowaniem.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca dla programisty. Rossmann szuka studentów i absolwentów informatyki

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

30 mar 2015 9:45


Sklep internetowy, portal, serwis korporacyjny, dziesiątki różnorodnych aplikacji czy informatyczna sieć oplatająca ponad tysiąc sklepów w całym kraju - to tylko niektóre projekty realizowane w Centrum Technologicznym Rossmanna w Łodzi.

Czytaj też: Rossmann: Piękne pracownice modelkami w firmowym kalendarzu

Specjalnie dla tych, którzy chcieliby spróbować swoich sił i dołączyć do kilkudziesięciu osobowego zespołu, stworzono projekt pod nazwą „Zaprogramuj się”. Każdy uczestnik, który do 10 kwietnia zarejestruje się w programie, ma szansę wziąć udział w bezpłatnym, tygodniowym szkoleniu z C# zakończonym otrzymaniem certyfikatu.

Czytaj też: Rossmann otworzył tysięczną drogerię. Zatrudnia już w Polsce ponad 14 tys. osób

Poza podstawowym zakresem tematycznym szkolenia uczestnicy będą wprowadzeni w specyfikę aktualnych projektów prowadzonych przez ekspertów z Centrum Technologicznego Rossmanna. Najlepsi uczestnicy kursu otrzymają propozycję pracy, w wymiarze godzin dopasowanym do obowiązków studenckich.

Tegoroczna edycja projektu jest drugą organizowaną przez Rossmanna. Podczas pierwszej, przed dwoma laty, zrekrutowano kilkanaście osób, z czego większość rozwija się w strukturach firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.