Praca dla informatyków w Poznaniu. Capgemini otwiera nowe biuro

Capgemini otwiera kolejny oddział Software Solutions Center w Polsce. W ciągu najbliższych 2-3 lat firma planuje zatrudnić w stolicy Wielkopolski 300 specjalistów z dziedziny IT.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Praca dla informatyków w Poznaniu. Capgemini otwiera nowe biuro

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

18 sty 2016 8:49


Pracownicy poznańskiego centrum już rozpoczęli realizację pierwszego z wielu projektów dla klientów z rynku niemieckojęzycznego, z branży motoryzacyjnej. Docelowo będą oni odpowiedzialni za rozwój oprogramowania również dla innych światowych marek z sektora finansowego, transportowego oraz medialnego. Na nową siedzibę firma wybrała biurowiec Business Garden Poznań, w którym zajmie 600 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej.

Czytaj też: Kawa, kanapa i scrabble. Tak rekrutuje Capgemini

Rekrutacja do nowego centrum firmy jest skierowana do specjalistów z branży IT.

– Poszukujemy programistów JAVA i Web Developerów, którzy znają język niemiecki. Nie wymagamy biegłej znajomości tego języka, jak powszechnie uważa się na rynku. Wystarczy poziom komunikatywny, a my pomagamy w jego szlifowaniu, finansując kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania. Nasi pracownicy oprócz kształcenia w zakresie języków otrzymują również dostęp do bogatego pakietu szkoleń technicznych tłumaczy Przemysław Marek, dyrektor działu automotive, odpowiedzialny również za rozwój poznańskiego biura.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.