×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Poznański urząd szuka stażystów. Płaci ponad 5 tys. zł miesiecznie

  • Autor: PAP/jk
  • Opublikowano: 16 paź 2022 12:10

Ruszył nabór na kolejną edycję Programu Staży Studenckich w Urzędzie Miasta Poznania. Zgłoszenia przyjmowane będą do 6 listopada. Na chętnych czeka 91 miejsc.

Poznański urząd szuka stażystów. Płaci ponad 5 tys. zł miesiecznie
Na osoby, które się zakwalifikują, czeka wynagrodzenie w wysokości 5286 zł brutto (za cały okres stażu) (Fot. Shutterstock)
REKLAMA

Staże będą realizowane od grudnia do końca marca. Program skierowany jest do studentek i studentów jednolitych studiów magisterskich i studiów I stopnia (począwszy od czwartego semestru), studiów II stopnia - dziennych, zaocznych, wieczorowych bądź eksternistycznych, uczelni państwowych lub prywatnych. Kandydatki i kandydaci ubiegający się o staż powinni studiować kierunek odpowiadający profilowi danego biura lub wydziału.

Jak wskazał poznański magistrat, "ważną informacją jest, że wcześniejszy Program Praktyk i Staży Studenckich (miesiąc bezpłatnej praktyki + trzy miesiące płatnego stażu) zmienił formułę na Program Staży Studenckich, co oznacza, że 4-miesięczna edycja będzie pełnopłatna". Na osoby, które się zakwalifikują, czeka wynagrodzenie w wysokości 5286 zł brutto (za cały okres stażu). Zmniejszy się też ilość wymaganych formalności.

Czytaj też: Chcą 20-proc. podwyżek, ale nie dla kierowników

Magistrat poinformował, że aby zgłosić się na staż, należy wypełnić online formularz dostępny na stronie Poznan.pl, w zakładce Staże. Tam też można znaleźć więcej informacji o programie. Wnioski są przyjmowane do 6 listopada. W formularzu można aplikować do maksymalnie pięciu miejsc.

"Rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi osobami - odrębnie do każdego wydziału, biura i jednostki - zaplanowano na listopad. Zostaną one przeprowadzone zdalnie, za pośrednictwem platformy Zoom" - podano.

Autorski Program Staży Studenckich Urząd Miasta Poznania realizuje od 2003 roku. Na 65 dotychczasowych edycji wpłynęło ponad 36 tysięcy zgłoszeń. Na staż przyjęto prawie 4,7 tys. studentów i studentek.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Poznański urząd szuka stażystów. Płaci ponad 5 tys. zł miesiecznie
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Prognozog 2022-10-17 08:33:43

    Ciekawe kiedy UE zacznie stopować Polskę ze skalą pomocy socjalnej. Zachód chciał tej wojny, ale po to by uruchomić taki ruch ludności, który pozwoli na pracowników do prac sezonowych i po części budowy, magazyny, sprzątanie. Polska wyszła przed szereg. I to tak,że Ukraińcy wracają do Polski z zagranicy na zasiłki wlaśnie po we Francji, Szwecji ktoś ośmielił im się zaoferować zbiór owoców

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA