×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Maciej Malski w zespole Polskiego Bonu Turystycznego. Jeszcze 50 miejsc do obsadzenia

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 21 wrz 2020 16:33

Maciej Malski dołączył do zamiejscowego oddziału Polskiej Organizacji Turystycznej w Wieliczce, który odpowiada za obsługę i promocję Polskiego Bonu Turystycznego. Objął stanowisko dyrektora ds. administracyjno-organizacyjnych i promocji PBT.

Maciej Malski w zespole Polskiego Bonu Turystycznego. Jeszcze 50 miejsc do obsadzenia
Biuro w Wieliczce uruchomione w sierpniu tego roku, od 3 września wykonuje obowiązki wyszczególnione w ustawie o Polskim Bonie Turystycznym. Maciej Malski. (fot.POT)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
  • W Wieliczce powstał zamiejscowy oddział Polskiej Organizacji Turystycznej, którego pracownicy będą odpowiadali za realizację i promocję Polskiego Bonu Turystycznego.
  • Właśnie poznaliśmy nazwisko dyrektora oddziału. Został nim Maciej Malski. Potrzebnych będzie jeszcze 50 pracowników.
  • PBT to narzędzie stworzone dla ratowania polskiej branży turystycznej przed konsekwencjami koronawirusa. 

Maciej Malski wywodzi się ze środowiska organizacji pożytku publicznego o charakterze społecznym i edukacyjnym. Przez 15 lat był związany ze Stowarzyszeniem „Siemacha”, gdzie pełnił m.in. funkcje koordynatora ds. pozyskiwania funduszy i promocji placówek statutowych oraz specjalisty ds. fundraisingu masowego. Zajmował stanowisko wiceprzewodniczącego zarządu tej organizacji oraz dyrektora biura ds. partnerów i działalności gospodarczej, zarządzał również działalnością sportowo – rekreacyjną w Małopolsce prowadząc wielofunkcyjne obiekty sportowo – rekreacyjne. Jego dotychczasowe doświadczenie zawodowe obejmuje również funkcję pełnomocnika rektora ds. rozwoju Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Specjalizuje się w działaniach z zakresu m.in. public relations, doradztwa, zarządzania instytucjami i projektami, public affairs, mediacji biznesowych, organizacji wydarzeń i pracy z liderami.

W siedzibie POT w Wieliczce jako dyrektor ds. administracyjno – organizacyjnych i promocji będzie koordynował zadania związane z promocją Bonu Turystycznego wśród beneficjentów i przedsiębiorców. Będzie także odpowiedzialny za budowanie wizerunku wielickiego biura, które jest obecnie główną jednostką kontrolującą wdrażanie programu wsparcia polskich rodzin i firm z sektora turystyki.

- Zależy nam na tym, żeby jak najwięcej osób uprawnionych do otrzymania Bonu Turystycznego poznało zasady funkcjonowania programu i skorzystało z możliwości wypoczynku, a do tego potrzebna jest szeroka promocja tego rozwiązania m.in. poprzez kampanie informacyjne i bieżącą komunikację. Naszym celem jest także zachęcanie przedsiębiorców do rejestracji w systemie i oferowania usług turystycznych dla rodzin z dziećmi, dlatego będziemy koncentrować się na projektach skierowanych do tej grupy odbiorców - mówi Maciej Malski, dyrektor w Polskiej Organizacji Turystycznej.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Maciej Malski w zespole Polskiego Bonu Turystycznego. Jeszcze 50 miejsc do obsadzenia

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA