Poseł PiS: Nie wykluczam, że Kurski wygra konkurs na prezesa TVP

- Jacek Kurski ciągle jeszcze jest prezesem TVP. Pełni obowiązki do chwili rozstrzygnięcia konkursu. Radę Mediów Narodowych powołaliśmy właśnie po to, by taki konkurs przeprowadziła - powiedział Marek Ast, poseł PiS w rozmowie z serwisem parlamentarnym.pl.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Poseł PiS: Nie wykluczam, że Kurski wygra konkurs na prezesa TVP

PODZIEL SIĘ


Autor: Parlamentarny.pl

8 sie 2016 15:13


Jak podkreślał Marek Ast, poseł PiS, umowa z Jackiem Kurskim była taka, że obejmuje to stanowisko do chwili rozstrzygnięcia konkursu.

- Oczywiście może w nim startować i nie wykluczam, że może ten konkurs wygrać. Osobiście oceniam działalność Kurskiego w telewizji pozytywnie, przeprowadził zmiany z właściwą dla siebie energią. Pozytywne efekty już w mediach obserwujemy, co na etapie konkursowym będzie brane pod uwagę - mówił.

W rozmowie z parlamentarnym.pl poseł PiS nawiązał również do planowanej ustawy o obniżeniu wieku emerytalnego.

- Obietnica wyborcza o przywróceniu wieku 60 lat dla kobiet i 65 dla mężczyzn musi zostać zrealizowana - zapewnił. - W ustawie, oczywiście, muszą być wpisane pewne bezpieczniki i gwarancje dla osób, które chciałyby pracować dłużej. Poza tym muszą tam też się znaleźć takie bezpieczniki, które zagwarantują płynność wypłat emerytur obecnie i w przyszłości - dodał.

Całą rozmowę czytaj na parlamentarny.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.