Ponad 100 osób chce zatrudnić Merlin.pl w Poznaniu

- Ponad 100 osób chce zatrudnić w Poznaniu Merlin.pl - jeden z najstarszych polskich sklepów internetowych. Ma to związek z przeniesieniem siedziby spółki z Warszawy do stolicy Wielkopolski.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ponad 100 osób chce zatrudnić Merlin.pl w Poznaniu

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

1 sie 2013 16:03


W maju firma została przejęta przez poznańską spółkę Czerwona Torebka. Merlin.pl rozpocznie działalność w Poznaniu od września.

"Serwis przenosi tu swoje wszystkie struktury i biura. Od połowy lipca prowadzimy kompleksową rekrutację na stanowiska z wszystkich działów" - poinformował w czwartek dyrektor marketingu i sprzedaży Merlin.pl Łukasz Rybczonek.

Obecnie firma poszukuje osób które będą pracowały na stanowiskach związanych ze sprzedażą i z marketingiem.

Czerwona Torebka zawarła umowę dotyczącą przejęcia spółki Merlin.pl w maju, wartość transakcji została ustalona na prawie 51,3 mln zł. Jak informowano wówczas, do końca tego roku w pasażach Czerwonej Torebki ma powstać 35 nowych punktów odbioru dla klientów sklepu internetowego.

"Chcemy wyjść z online do świata offline i rozwijać sieć punktów odbioru, w których będzie można zamówić, jak i odebrać nasze towary, a przy okazji zatrzymać się na chwilę i wypić dobrą kawę. Zmiana właściciela oznacza nie tylko przeprowadzkę, ale także odświeżenie całej platformy, jej funkcjonalności i wizerunku" - podał Rybczonek

Merlin.pl został zarejestrowany w 1998 roku. Jak informuje, ma w swojej ofercie blisko 320 tysięcy produktów, ok. 2,5 mln zarejestrowanych klientów i prawie 150 tysięcy realizowanych zamówień miesięcznie.

Czerwona Torebka SA to firma działająca na rynku nieruchomości. Jej strategicznym celem jest budowa ogólnopolskiej siei pasaży handlowych skupiających punkty usługowe i handlowe.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.