Polska załoga NCR coraz większa. Spółka zatrudnia 130 osób

• NCR, firma świadcząca usługi w zakresie zintegrowanych rozwiązań technologicznych dla instytucji finansowych i handlu, zwiększa obecność w Polsce.
• Od marca 2016 roku, liczba pracowników biura w Warszawie wzrosła ponad dwukrotnie. Obecnie pracuje w nim ponad 130 osób.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Polska załoga NCR coraz większa. Spółka zatrudnia 130 osób

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

17 sie 2016 18:58


NCR jest obecne w Polsce już od ponad 26 lat, dostarczając usługi i produkty, w tym bankomaty, kasy samoobsługowe i oprogramowanie wszystkim bankom oraz największym sieciom handlowym w kraju. Obecnie spółka przenosi tu coraz więcej kompetencji.

Europejskie Biuro Finansowe spółki, zlokalizowane w Warszawie, obsługuje jej działania w ponad 40 krajach w Europie. Od marca 2016 roku, liczba pracowników biura wzrosła ponad dwukrotnie. Obecnie pracuje w nim ponad 130 osób.

- Polska jest dla NCR jednym z kluczowych i najbardziej perspektywicznych rynków rozwoju – twierdzi Tadeusz Świąder, dyrektor finansowy i członek zarządu NCR Polska oraz European Regional Financial Controller.

- Utrzymujący się wysoki wzrost PKB, w tym roku w granicach 3,7 proc. oraz spadające bezrobocie, dziś nieprzekraczające 6,8 proc. świadczą o bardzo dobrej kondycji polskiej gospodarki i świetnie rokują na przyszłość. Ogromnym atutem polskiego rynku jest również duża liczebność wykształconych kadr i znakomitych specjalistów – dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.