×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Polska Grupa Zbrojeniowa, rekrutacja: Start programu budowy marki pracodawcy z wyboru

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 24 paź 2017 13:54

Polska Grupa Zbrojeniowa uruchomiła prestiżowy program stypendialny dla wybitnych studentów. To jeden z elementów programu budowy marki pracodawcy z wyboru.

Polska Grupa Zbrojeniowa, rekrutacja: Start programu budowy marki pracodawcy z wyboru
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

W pierwszej kolejności wsparcie skierowane jest do studentów Akademii Sztuki Wojennej. Na stypendium w wysokości 9 tys. zł (netto) może liczyć wyłącznie 10 najlepszych słuchaczy. By mieć szansę o ubieganie się o nie, trzeba mieć średnią ocen co najmniej 4 oraz pochwalić się wybitnymi osiągnięciami naukowymi.

- Uatrakcyjniamy naszą ofertę, ale kierujemy ją do konkretnych specjalistów – mówi Małgorzata Konopacka, kierująca Biurem Zarządzania Zasobami Ludzkimi w PGZ. – Szukamy ekspertów, którzy chcą z nami związać się na długo i aktywnie uczestniczyć w życiu spółki, bo taki jest ich świadomy wybór. Oczekujemy przede wszystkim specjalistycznej wiedzy i wysokiego zaangażowania w realizację projektów, bo naszą kluczową wartością jest współpraca, która wyraża się w haśle „razem jesteśmy lepsi”.

To pierwszy z projektów, który składa się na program budowy marki pracodawcy skierowany do studentów. Współpraca z uczelniami wyższymi, wojskowymi i technicznymi, będzie stopniowo rozszerzana. PGZ planuje wprowadzić konkurs na wyłonienie najlepszych prac dyplomowych oraz prowadzić wspólne projekty dydaktyczne i badawczo-rozwojowe. W sumie cały program jest rozpisany na kilkanaście miesięcy i obejmuje ponad 20 projektów w obszarach EB, rozwoju i edukacji, a także wprowadzania wspólnych dla grupy kapitałowej standardów kompetencyjnych. 

Współpraca ze studentami, to jedno z kilku najnowszych przedsięwzięć PGZ. Grupa rozpoczęła również program HR-owy, który ma zapewnić spółce stały rozwój oraz pozyskiwanie najlepszych kadr. Działania adresowane są zarówno do 17,5 tys. pracowników grupy, jak i do uczestników rynku pracy – ekspertów, specjalistów, absolwentów oraz studentów. Cel? Utrzymanie w ramach całej grupy kapitałowej kluczowych kompetencji i kwalifikacji zawodowych. 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Polska Grupa Zbrojeniowa, rekrutacja: Start programu budowy marki pracodawcy z wyboru

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA