×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Podlaskie: dwa pierwsze tegoroczne zezwolenia dla firm w Suwalskiej SSE

  • Autor: PAP/JS
  • 11 sty 2018 15:49

Prawie 11 mln zł mają zainwestować dwie firmy, które - jako pierwsze w 2018 r. - dostały nowe zezwolenia na prowadzenie działalności w podstrefach Gołdap i Ełk (woj. warmińsko-mazurskie) Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Podlaskie: dwa pierwsze tegoroczne zezwolenia dla firm  w Suwalskiej SSE
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Firma X-Yachts Composites sp. z o.o rozwinie swoją działalność w Gołdapi. Zainwestuje ponad 3,2 mln zł do końca 2020 r., zatrudni pięciu nowych pracowników do końca 2018 r. (obecnie to 90 osób), utrzyma także dotychczasowe zatrudnienie - poinformowała Monika Orzechowska z Suwalskiej SSE.

Jak podaje SSSE, 7,7 mln zł zainwestuje natomiast firma Steela Profil W. Mieczkowski i Wspólnicy sp. j. z Białegostoku w podstrefie Ełk. Spółka ma do końca 2021 r. zatrudnić minimum 20 pracowników i utrzymać to zatrudnienie przez trzy lata. To 250. zezwolenie wydane dotychczas przez Suwalską SSE.

W 2017 r. SSSE wydała firmom 15 nowych zezwoleń na działalność. Podmioty te mają zainwestować w sześciu podstrefach 268 mln zł i zatrudnić minimum 272 pracowników i utrzymać dotychczasowych 1,6 tys. miejsc pracy. Większość zezwoleń otrzymały firmy, które już wcześniej inwestowały w suwalskiej strefie.

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna obejmuje obecnie (po niedawnym powiększeniu podstrefy Suwałki o 14,5 ha) - prawie 663 ha w trzech województwach w podstrefach w Augustowie, Białymstoku, Bielsku Podlaskim, Ełku, Grajewie, Hajnówce, Łomży, Olecku, Ostrowie Mazowieckiej, Sejnach, Suwałkach, Czyżewie, Gołdapi, Małkini Górnej, Narewce, Nowogrodzie, Siemiatyczach, Szczuczynie i Zabłudowie.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (2)

Do artykułu: Podlaskie: dwa pierwsze tegoroczne zezwolenia dla firm w Suwalskiej SSE

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Jan Śpica 2018-01-12 09:33:15

    Dzień Dobry/Dobry Wieczur Nie Przejmujcie sie pisaniem Jestem Samoukiem nie uczyłem sie i musiałem do Szkoły iś Czy Muj Życiowy Cel Osiogniecia Powiedzie sie Jestem Prywatnym Wynalascom Muj Cel to Uleprzyć Świat jak Najlepiej Mam i Bende miał Pomysły Patenty Niemam Piniedzy na Ochrone Patentu Pomysłu Niewiem Kto By Zraizował Moje Pomysły Patenty Może wy Wiecie Może to wy Nowe Miejc Pracy Bendom Mam Pomysły Patent Jeden z Patentu Pomysłu to Produkcja Papieru Specjalnego na rospałke Ognia w Piecach wiem jake to musi być mam dwie opcje Piersze Specjalny Papier drugie Podobne do Papieru Chce zaczońć Produkcje ( Nawet mam ine Pomusły Patenty coś Leprzego ) Czekam na Szypkom Odpowieć muj Mail;janspica6@gmail.com Pisze na Poważnie Można zaczońć od Małej działalności do durzej Działalności Nie Można Rospalać Hemiom Jestem Dobry i Bende Pomagał Ludziom zaczne od Bezdomnych i Skoncze na ty co majom za mało Piniedzy Nieda sie żeby ludzie Piniedzy niemieli Jest zły System trzeba to zmienić i ine Sprawy Tak niemożna Żyć Bende Całe Życie to zmieniał Wiem jak Powino być???

  • Jan Śpica 2018-01-12 09:24:48

    Dzień Dobry/Dobry Wieczur Nie Przejmujcie sie pisaniem Jestem Samoukiem nie uczyłem sie i musiałem do Szkoły iś Czy Muj Życiowy Cel Osiogniecia Powiedzie sie Jestem Prywatnym Wynalascom Muj Cel to Uleprzyć Świat jak Najlepiej Mam i Bende miał Pomysły Patenty Niemam Piniedzy na Ochrone Patentu Pomysłu Niewiem Kto By Zraizował Moje Pomysły Patenty Może wy Wiecie Może to wy Nowe Miejc Pracy Bendom Mam Pomysły Patent Jeden z Patentu Pomysłu to Produkcja Papieru Specjalnego na rospałke Ognia w Piecach wiem jake to musi być mam dwie opcje Piersze Specjalny Papier drugie Podobne do Papieru Chce zaczońć Produkcje ( Nawet mam ine Pomusły Patenty coś Leprzego ) Czekam na Szypkom Odpowieć muj Mail;janspica6@gmail.com Pisze na Poważnie Można zaczońć od Małej działalności do durzej Działalności Nie Można Rospalać Hemiom Jestem Dobry i Bende Pomagał Ludziom zaczne od Bezdomnych i Skoncze na ty co majom za mało Piniedzy Nieda sie żeby ludzie Piniedzy niemieli Jest zły System trzeba to zmienić i ine Sprawy Tak niemożna Żyć Bende Całe Życie to zmieniał Wiem jak Powino być

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA