Pneumat System zatrudni inżynierów, magazynierów i pracowników produkcji

- Blisko 30 inżynierów, magazynierów i pracowników produkcji zatrudni spółka Pneumat System w związku z planami zwiększenia produkcji i rozszerzenia działalności handlowej. Rozpoczęła się też budowa nowej siedziby firmy za ponad 8 mln zł.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Pneumat System zatrudni inżynierów, magazynierów i pracowników produkcji

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

26 lut 2014 11:49


W lutym ruszyła budowa nowego biurowca wraz z halą produkcyjną i magazynową przy ul. Obornickiej, w której będzie nowa siedziba wrocławskiej spółki Pneumat System.

Jak powiedział członek zarządu Pneumat System Sp. z o.o. Tomasz Pachura, jest to konieczne ze względu na planowany rozwój działalności spółki.

"W ciągu ostatniego roku zatrudniliśmy około 20 osób. Do przyszłego roku planujemy zatrudnić kolejnych 30 pracowników, głównie inżynierów ze specjalnością pneumatyczną lub mechatroniczną, ale również magazynierów oraz pracowników produkcji - m.in. tokarzy i frezerów. Wiąże się to z naszymi planami zwiększenia produkcji i rozszerzenia działalności handlowej. Planujemy też otwarcie dwóch kolejnych oddziałów naszej firmy na terenie kraju" - wskazał.

Koszt budowy nowej siedziby to 8,2 mln zł. Zakończenie inwestycji jest zaplanowane na listopad 2014.


Pneumat System Sp. z o.o. produkuje siłowniki pneumatyczne. Od ponad 20 lat zajmuje się również dystrybucją sprzętu pneumatycznego. Firma posiada sześć oddziałów: w Katowicach, Poznaniu, Krakowie, Gorzowie, Łodzi i Rzeszowie. Przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie około 90 osób.
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.