Piotr Kraśko będzie pracował w TVN

Po dwudziestu pięciu latach pracy w TVP, w styczniu tego roku Piotr Kraśko rozstał się ze stacją. Były szef "Wiadomości" w TVP 1 będzie teraz prowadził program śniadaniowy w TVN.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Piotr Kraśko będzie pracował w TVN

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

15 kwi 2016 10:31


Piotr Kraśko był związany z TVP umową o zakazie konkurencji do 15 kwietnia tego roku. Teraz jednak może już zacząć nową pracę i - jak podaje "Fakt" - będzie dziennikarzem TVN. Zastąpi Bartosza Węglarczyka i wraz z Kingą Rusin będzie prowadził program śniadaniowy "Dzień dobry TVN". Ma również poprowadzić swój autorski program w TVN24 Bis.

Przypomnijmy, w tym roku z zespołem "Wiadomości" TVP (po tym, jak nowym prezesem został Jacek Kurski) rozstał się nie tylko Kraśko, ale również wielu dziennikarzy m.in. Justyna Dobrosz-Oracz, Milena Kruszniewska, Maciej Czajkowski, Jacek Tacik czy Elżbieta Byszewska.

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, Justyna Dobrosz-Oracz, Milena Kruszniewska i Maciej Czajkowski zaczęli pracę w redakcji "Gazety Wyborczej", gdzie zajmują się materiałami wideo publikowanymi na stronie "GW".

Po rozstaniu z TVP Piotr Kraśko wraz z Justyną Dobrosz-Oracz zajął się pisaniem książki na temat dwóch kampanii wyborczych - prezydenckiej i parlamentarnej. Jak zapewnił dziennikarz w rozmowie z nami, nie będzie to zemsta na PiS zwolnionych z TVP dziennikarzy. Książka ma się okazać w czerwcu lub we wrześniu.

Więcej na ten temat, ale też o tym, jak naprawdę wygląda praca w mediach, już jutro w obszernej rozmowie z Piotrem Kraśko na PulsHR.pl.

Kadrowych zmian nie tylko w TVP, ale i w Polskim Radiu było o wiele więcej. Iwona Śledzińska-Katarasińska, posłanka PO szacuje, że objęły 140 osób.

Więcej na ten temat czytajcie tutaj: TVP i Polskie Radio, zwolnienia: Ile osób straciło pracę pod nowymi rządami?

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Ontario 2016-04-16 09:57:27

Ale pierdoły ! Jak właśnie widzimy w TVN : Wcale nie będzie prowadził z Kingą programu śniadaniowego - pojawił się tylko jako gość. Dodatkowo nie będzie prowadził autorskiego programu w TVN BiS tylko wraz z Jolantą Pieńkowską program Fakty z Zagranicy. Jak wiemy jest to raczej program autorski Pieńkowskiej. Dlaczego taki artykuł nie jest opatrzony informacją, że są to przypuszczenia ? Wciskanie kitu. Daje to do myslenia ile informacji zawartych na tym portalu nie jest prawdziwych ,,a ktorych to nie można od tak zweryfikować ...