×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
 • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Pensja 3-3,5 tys. zł brutto i gotowość pracy ponad normę. Wiceprezes partii KORWiN szuka asystenta

 • jk
 • Opublikowano: 27 lip 2022 17:37

Wiceprezes partii KORWiN, doradca podatkowy Sławomir Mentzen szuka asystenta ds. obsługi klienta do swojej kancelarii. Oferuje pensję od 3 do 3,5 tys. zł brutto. "Jeżeli nie jesteś gotowy na pracę na wysokich obrotach, nie masz motywacji i chęci do dążenia do stałego rozwoju osobistego, lubisz monotonię - nie jesteś idealnym kandydatem".

Pensja 3-3,5 tys. zł brutto i gotowość pracy ponad normę. Wiceprezes partii KORWiN szuka asystenta
Sławomir Mentzen (fot. archiwum prywatne)
REKLAMA
 • Kandydat, który chce objąć stanowisko asystenta ds. obsługi klienta w Kancelarii Mentzena musi cechować się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, analitycznym myśleniem, skrupulatnością, wysokim poczuciem odpowiedzialności, a także... gotowością do pracy ponad normę.
 • - Jeżeli nie jesteś gotowy na pracę na wysokich obrotach, nie masz motywacji i chęci do dążenia do stałego rozwoju osobistego, lubisz monotonię - nie jesteś idealnym kandydatem dla nas - czytamy w ogłoszeniu.
 • Asystent ds. obsługi klienta w Kancelarii Mentzen będzie mógł zarobić miesięcznie od 3 do 3,5 tys. zł brutto.

W ofercie pracy możemy przeczytać, że poszukiwany asystent ds. obsługi klienta w Kancelarii Mentzen będzie zajmował się m.in. kontaktem z klientem, obsługą spotkań, dbałością o porządek i estetykę biura, nadzorem nad obiegiem dokumentów i korespondencji, koordynacją prac innych pracowników oraz zapewnieniem sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Jakie wymagania musi spełnić kandydat? Musi cechować się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, analitycznym myśleniem, skrupulatnością, wysokim poczuciem odpowiedzialności, bardzo dobrą organizacją pracy własnej, pozytywnym nastawieniem oraz chęcią do nauki i rozwoju, umiejętnością pracy pod presją czasu, a także... gotowością do pracy ponad normę.

Źródło: Pracuj.pl
Źródło: Pracuj.pl

- Jeżeli nie jesteś gotowy na pracę na wysokich obrotach, nie masz motywacji i chęci do dążenia do stałego rozwoju osobistego, lubisz monotonię - nie jesteś idealnym kandydatem dla nas. Szukamy osób, które chcą pracować ponad normę, korzystają z dostępnych szkoleń oraz sami wychodzą z inicjatywą do samokształcenia. Jeżeli spełniasz te kryteria, jesteś osobą komunikatywną, kreatywną oraz pracowitą, złóż CV do naszej kancelarii i dołącz do naszego zespołu - czytamy w ofercie pracy opublikowanej w serwisie Pracuj.pl.

Źródło: Pracuj.pl
Źródło: Pracuj.pl

Asystent ds. obsługi klienta w Kancelarii Mentzen będzie mógł zarobić miesięcznie od 3 do 3,5 tys. zł brutto. Warto przypomnieć, że obecnie płaca minimalna wynosi 3010 zł brutto, czyli 2363,56 zł "na rękę".

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (12)

Do artykułu: Pensja 3-3,5 tys. zł brutto i gotowość pracy ponad normę. Wiceprezes partii KORWiN szuka asystenta
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
 • Anon 2022-08-02 09:46:44

  Zauważyliście że nikt nie wspomina o braku jakichkolwiek wymagań co do wykształcenia, doświadczenia, języków, itd i że w Toruniu? Kto by płacił więcej za takie wymagania?

 • Rei 2022-07-28 15:07:21

  Chce płacić orzeszkami będzie mieć małpę za pracownika...

 • Dorota 2022-07-28 12:56:14

  "Wynagrodzenia w żaden sposób nie zależą od naszych oczekiwań czy potrzeb, ale od tego, ile dajemy z siebie pracodawcy. Poziom płac ustalany jest przez grę - popyt i podaż." Sam sobie człowiek przeczy w dwu kolejnych zdaniach, bo decydujące jest nie to ile pracownik z siebie daje, tylko na ile można wykorzystać jego jego pozycję i sytuację finansową -jak mało da się zapłacić. Natomiast dzieciom można płacić poniżej minimalnej wg pana z kancelarią podatkową. Nic nie dziwi w konfideracji.

 • TYK 2022-07-28 08:29:51

  hahaha życzę P O W O D Z E N I A ...;))))))))))))))))

 • weronika 2022-07-28 08:21:00

  to niech Mentzen pracuje za 3,5 brutto czyli 2,5 na ręke odejmijmy koszty dojazdu nie wejdą do sejmu w przyszłych wyborach

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA