×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Park of Poland organizuje "casting do najlepszej pracy pod słońcem"

  • Gabriel Paździor
    GP
  • 9 sie 2019 10:44

Suntago Wodny Świat (znany także jako Park of Poland) to zadaszony park wodny pod Warszawą. W nietypowy sposób szuka ratownika. Właściciele parku organizują casting na jedno takie stanowisko.

Park of Poland organizuje "casting do najlepszej pracy pod słońcem"
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
  • Park of Poland kompletuje załogę do pracy od czerwca, otwarcie obiektu zaplanowano na koniec 2019 r.
  • Casting, który będzie organizowany w nadmorskich miastach Polski w sierpniu wyłoni jedną osobę. Otrzyma ona roczny kontrakt na zatrudnienie i nagrodę pieniężną.
  • Do obowiązków zwycięscy będzie należało także promowanie obiektu i popularyzowanie bezpieczeństwa w wodzie.

Suntago Wodny Świat powstaje w Mszczonowie (40 km na południowy-zachód od Warszawy). W czerwcu szukano do jego obsługi dużego grona kucharzy, ratowników, pracowników obsługi klienta. W sierpniu park ogłosił "casting na ratownika do najlepszej pracy pod słońcem w Suntago Wodny Świat". Akcja nie ma tylko znaleźć pracownika, ale i promować nowy park.Oto szczegóły.

W ramach programu TVN „Projekt Plaża” w kolejne sierpniowe weekendy strefa Suntago z boiskiem do siatkówki plażowej, torem do skimboardu i deskami surfingowymi pojawi się w kolejnych nadmorskich miastach Polski. Będzie w Gdańsku (9-11 sierpnia), w Łebie (16-18 sierpnia) oraz we Władysławowie (23-25 sierpnia). Goście strefy Suntago będą mieli co tydzień okazję spotkać Mateusza Zielonkę. Jest on pasjonatem surfingu. Opowie w odwiedzanych miastach o atrakcjach powstających w Park of Poland.

Będzie on także uczestniczył w wyborze zwycięzcy "castingu do najlepszej pracy pod słońcem". Na laureata czeka roczny kontrakt dla ratownika w parku Suntago Wodny Świat oraz 20 000 zł nagrody. Zwycięzca wyłoniony zostanie podczas finałów we Władysławowie między 24 i 25 sierpnia.

Strefa Suntago z boiskiem do siatkówki plażowej. (fot. Suntago/materiały prasowe)
Strefa Suntago z boiskiem do siatkówki plażowej. (fot. Suntago/materiały prasowe)

Do zadań castingowych należeć będą konkurencje sprawnościowe, quiz z wiedzy i umiejętności ratowniczych, a także test medialny, w którym uczestnicy będą musieli zabłysnąć przed kamerą, wykazać się świetnym kontaktem z ludźmi i kreatywnością w mediach społecznościowych. Zwycięzca, oprócz typowych zadań ratownika, będzie także występować w roli ambasadora Park of Poland oraz edukatora w tematach związanych z bezpieczeństwem w wodzie.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Park of Poland organizuje "casting do najlepszej pracy pod słońcem"
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA