Panasonic zatrudni stażystów

Panasonic kontynuuje zainaugurowany w 2014 roku 9-miesięczny program stażowy. Na młodych czekają miejsca w trzech departamentach - PR, dziale serwisowym i księgowości
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Panasonic zatrudni stażystów

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

8 maj 2015 11:33


Ubiegłoroczna edycja programu stażowego okazała się sukcesem i została dobrze przyjęta zarówno przez stałych pracowników firmy, jak i stażystów, którzy wzięli w niej udział. Po zakończeniu pierwszej edycji programu, trzy osoby nadal współpracują z Panasonic.

- Nasz program stażowy pokazuje, że wśród młodych ludzi jest potrzeba, by uczyć się od najlepszych specjalistów. Jako firma chcemy dać młodym i ambitnym osobom jak najlepsze szanse na start w dorosłe życie - mówi Klara Ufnalewska, public relations manager Panasonic w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

W trakcie prawie rocznego programu studenci (od 4-ego roku studiów) będą mogli zdobywać doświadczenie pracując oraz bliżej poznać kulturę pracy w międzynarodowej firmie w jednym z 3 departamentów takich, jak PR, dziale serwisowym oraz księgowości.

Na stażystów w dziale PR czeka wiele wyzwań, między innymi: redagowanie materiałów prasowych i marketingowych, przygotowywanie raportów i analiz, pomoc w prowadzeniu biura prasowego oraz kalendarza prasowego, organizacja testów redakcyjnych produktów Panasonic. Tego typu praca pozwoli poznać tajniki pracy w komunikacji od podszewki oraz pogłębić wiedzę na temat technologii i innowacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.