Page Personnel poszerza działalność w Polsce

Page Personnel, międzynarodowa firma doradztwa personalnego, rozszerza działalność w Polsce w zakresie rekrutacji pracowników niższego i średniego szczebla. Nowy obszar działań Page Personnel obejmuje stanowiska szeroko pojętego wsparcia biznesu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Page Personnel poszerza działalność w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

4 mar 2014 13:18


Nowo powołana przez Page Personnel w Polsce dywizja prowadzi rekrutację pracowników stałych, począwszy od asystentów, młodszych specjalistów, specjalistów, aż po ekspertów w ramach czterech specjalizacji: administracja i wsparcie biurowe, logistyka i obsługa klienta, administracja sprzedaży oraz zakupy i łańcuch dostaw.

Obszary te należą do kluczowych specjalizacji Page Personnel na świecie, zaraz po finansach, księgowości oraz sprzedaży i marketingu. Nowa dywizja zatrudnia czterech pracowników, a za jej rozwój i działania odpowiada Paweł Prociak. Jeszcze w tym roku planowane jest powiększenie działu o dwóch konsultantów.

- Już od kliku miesięcy obserwujemy symptomy ożywienia gospodarczego, w tym poprawę nastrojów wśród przedsiębiorców. Coraz więcej firm tworzy nowe stanowiska pracy i rekrutuje pracowników do obszarów związanych z rozwojem biznesu. Poszukiwani są przede wszystkim specjaliści, którzy zrealizują wypracowane podczas kryzysu strategie i przygotują firmę do wzrostu w nadchodzącym czasie - mówi Piotr Dziedzic, dyrektor Page Personnel.

Najwięcej realizowanych przez nową dywizję projektów dotyczy obecnie stanowisk z obszaru administracji biurowej i wsparcia sprzedaży, takich jak: asystent zarządu, analityk biznesowy, analityk sprzedaży i administrator sprzedaży.

Pozostałe przykładowe stanowiska, na które prowadzone są rekrutacje to: w ramach obszaru logistyka i obsługa klienta - specjalista ds. obsługi klienta, analityk ds. obsługi klienta, specjalista logistyki oraz spedytor, w ramach obszaru zakupy i łańcuch dostaw - kupiec, planista sprzedaży, analityk łańcucha dostaw oraz specjalista ds. planowania i zakupów.

Rekrutacje prowadzone są dla wszystkich sektorów gospodarki, przede wszystkim w województwie mazowieckim oraz największych aglomeracjach Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.